2737
2734
عنوان

شما بودید طلاق میگرفتید

| مشاهده متن کامل بحث + 4851 بازدید | 60 پست
خیلی خسته ام خیلی

ادم میمونه از دست این جور مردا خب تو که میخوای دل دختر مردمو خون کنی چرا میری زن میگیری  توکل کن به خدا با چند نفر بزرگ‌تر تو خانواده خودت مشورت کن بگو بهشون تنهایی تصمیم نگیر ببین بقیه که از زندگیت خبر دارن اونا چی میگن بهت. تصمیم عاقلانه بگیر  ایشالا که مشکلت حل میشه عزیز دلم خدا بزرگه 

بحث  ممنوع❌ شما حرف بعدیتم درسته❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میتونم .بهترازاین زندگی انگار کلفت خونه ام.بقران حتی بهم نمیگه چقدر پول دارم یایه حرف نمیزنه

بزار برو خیلی روش باز شده که میگه طلاق بگیر برو بزار ببینه یه من ماست چقدر کره داره 

انقدر گفته برو نرفتی فکر میکنه شما نمیری و اونم هرکار میخواد میکنه 

2728
خواهشا بگید فکرکنیدمن خواهرتون

واقعا بحثش مفصله و طولانیه

اما در نظر داشته باش که یک بار متولد و یک بار هم بیشتر زندگی نمیکنیم تا مرگ

اجازه ندید جوانی و زندگی با ارزشتون تباه بشه

شاید الان نه شاید پنج سال بعد هم نه، اما شاید سی سال بعد وقتی که هیچ راه برگشتی نیست متوجه بشید که باید کاری میکردید و اون موقعس که جز حسرت چیزی باقی نمیمونه

2740
اره چندباررفت قهر رفتم دنبالش برگردمابچه داریم

تقاضی مهریه کنی آدم میشه اگه چیزی به نامشه یهویی اقدام کن بزار فرصت نکنه مالش رو به اسم کسی بزنه ...

خلاصه طوری بجنگ که از هر چی زنه بترسه

خدابرای هرکسی اونقدر وجود داره که اون به خداایمان داره
صبح میرم مهرمومیزارم اجرا.

مردها وقتی میبینن یه زن همه جوره دوسشون داره عوضی میشن باید مثل خودشون باشی تا عزیز بشی ...یا به مهریه و آزادی میرسی یا به خاطر مهریه هم که شده مثل آدم رفتار میکنه ...

خودم خیانت دیدم عزیزم میفهمم چه دردی میکشی خوب بشو هم نیست .

من به خاطر غلط کردم گفتن هاش و بچه هام موندم وگرنه آتیشش میزدم

خدابرای هرکسی اونقدر وجود داره که اون به خداایمان داره
2706