2737
2734
عنوان

یکی بیاد منو بکنه نصیحتت

| مشاهده متن کامل بحث + 2240 بازدید | 160 پست
آره یادت میره از نو ساخته میشی  قدرت حافظه و تمرکزت بالا میره  هدف و برنامه دار میشی&nbs ...

اگه قراره با این کار اونو فراموش کنم حاضرم صبح تا شب فقط نماز بخونم

الان قلبم ترکیده روحمم  زخمی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهر کن، یه شوهر قوی خیلی 3 سوت درستت میکنه، زبونت هم کوتاه میشه

اقا شما تو این بحثا چیکار میکنید با این پیشنهاداتون😐

درسته آقایی کار نداره هعی از این شاخه به اون شاخه میپره زورش کرد زن بگیره تا شغلش ثابت بشه؟

2728
اگه قراره با این کار اونو فراموش کنم حاضرم صبح تا شب فقط نماز بخونم الان قلبم ترکیده روحمم  ...

نماز باید همراه با ترک گناه باشه 

اونوقت نه تنها یادت میره اصلا دیگه اونجوری آدمی 

به چشمت نمیاد انگیزت فقط خدا میشه 

نمیدونم چی داشت  البته خوابیده حاضر زدنو بجای تست زدن اینستا گردی این عواقبم داشت دیگه الان یه ...

دقیقا منم همینجوری بودم زرنگ و دنبال درس و‌ پیشرفت

ولی الان یا تو فکر بچه بازی ام یا در حال دعوا

گوشیمم ک اگه ب ساعت از دستم بگیرم سکته میکنم

بچه ها دیدین وقتی مثلا میری تو یه سالنی که جشن هست همه دخترا دارن میرقصن و تنها مرد جمع خواننده هست، ...

این چه حرکت سمیه اخه😂

نه والا تا حالا عروسی نرفتم خواننده مرد بیاد وسط زنا

2740
چجوری فراموشش کردی؟ منم الان از یکی ک منو بیشتر از خودش دوس داش  کات کردم البته مقصر خودم ...

بیخیال بابا

سعی کن خودتو بهتر کنی ولی اگه کسی تو رو بخاطر اخلاقت نمیخاد همون اول کنسلش کن راحتت

نماز باید همراه با ترک گناه باشه  اونوقت نه تنها یادت میره اصلا دیگه اونجوری آدمی  به چش ...

فعلا ک تنها راهم حس میکنم همینه

خودمم دوس دارم از این منجلاب بیام بیرون 

من تو ماه رمضون بعضی روزاشو گرفتم واقعا حالم خیلییی بهتر بود 

خب از اول مینویسم

ببین جهان بازتابی از درون خودمونه😁

بدبختی ما ایرانیا تو سوگواری و عزاداری تو هر چیز تکیم،مخصوصا برای اکس،رابطتتون هر چی بوده تموم شده،سعی کن خودتو ارتقا بدی و روحتو تازه کنی

همینکه الان اومدی میگی نصیحتم کنی،ینی تایم داری فعلا،از زمانی بترس ک ۵۰ سالت شه و ببینی یه ادم شکست خورده ای تو زندگیت ک هیچ کاری نکرده

از حرفاتم معلومه وضع مالیتون اوکیه،۲۰ سالتم هست،اگر برای کنکور نمیخونی،بخون و کنکور بده،تحصیلات تو این دوره زمونه خیلییی مهمه،شاید برای نسل قبل دیپلم یچیز عادی باشه،اما الان واقعا با سیکل برابری میکنه،اینو کسی ک همسنته میگه

و اگرم رفتی ازاد اشکالی ندازه،ولی سعی کن کنکور بدی و یه دانشگاه روزانه بیاری😇

درس خوندن روحتو تازه میکنه،یجور مدیتیشنه برای خودش،استرس ادمو کاهش میده و به شدت اعتماد به نفسو میبره بالا

نمیدونم اعتماد مذهبیت در چ حده اما از اهل بیت و مداحیم کمک بگیر،علاوه بر ارامش،هم صبورت میکنه هم پخته و عاقل میشی

اینو مطمئن باش ادم عاقل و با سیاست هیچوقت تو زندگیش باخت نمیده...هر چی عاقل تر باشی شاید فکر و خیالت بیشتر شه و حرص اطرافیانو بخوری یکم،اما تهش تو بردی چون عاقلی

و در رابطه با اخلاقت،سعی کن همه ازت به خوش اخلاقی یاد کنن،تو چیزی کم نداری برای الگو شدن،اگر خودت بخوای...

ارزوهاتو فالو کن🙃💚مطمئن باش یروز بک میدن🙂
بیخیال بابا سعی کن خودتو بهتر کنی ولی اگه کسی تو رو بخاطر اخلاقت نمیخاد همون اول کنسلش کن راحتت

آخه با خیلی از رفتارام ساخت 

منو نمیشناسی تو

اصن نمیتونی فکرشو کنی ک چیکار کردم باهاش 

فعلا ک تنها راهم حس میکنم همینه خودمم دوس دارم از این منجلاب بیام بیرون  من تو ماه رمضو ...

انشاءالله که حال خوب بهت دست میده 

چله ترک گناه و نماز اول وقت بگیر دعاهای 

مستحبی بعد از نماز بخون یا قرآن با ترجمه 

روزی دو صفحه بخون 

2706