2733
2734
عنوان

یکی بیاد منو بکنه نصیحتت

| مشاهده متن کامل بحث + 2239 بازدید | 160 پست
من ولی خیلی بچه زرنگی بودم هم یه کار داشتم هم کلی برنامه فرهنگی شرکت میکردم هم شاگرد اول بودم بعد کر ...

حال الان منم تقصیر کروناس

منم زرنگ بودم از وقتی کرونا گرفتم عوض شدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
شوهر کن، یه شوهر قوی خیلی 3 سوت درستت میکنه، زبونت هم کوتاه میشه

فایده نداره وقتی خانواده همیشه پشتت باشه ار شوهر و خانوادشم نمیترسی درست عین من از بس هوامو دارن اصلا کوتاه نمیام حتی به اشتباه البته الان هیچی ندارم 

یه نامزد داشتم که خودم بهم زدم خانواده هم مث کوه پشتم تازه ۴سال بود دوست بودیم ۳ماه نازد الانم ۱ماه کات

داداش برو بخواب  زشته تو تاپیک خانوما شب تا صبح جولان میدی حرفای چرت و نامربوط میزنی

آهان این شد حرف منطقی، آخه توکه میتونی اینقدر خانوم و متشخص باشی، چرا اونطوری ترسناک حرف میزدی🤦🏻‍♂️ میرم بخوابم

آقا هستم🙂
منم هنوز فکر میکنم زیر ۱۴سالمه امروز با دخترداییم‌که۵سالشه مسخره بازی در میاوردم ولی هیچ کی بم هیچی ...

اقا بنظرم بازی با بچه هارو نباید بچه عقل بودن در نظر بگیرن خیلی حس خوبی میده تو دنیای فانتزی بچه ها غرق میشی من ۵۰ سالمم بشه باز یه بچه پیدا میکنم باهاش قائم موشک بازی کنم

اصلا یه روش درمانی برای خالی کردن افکار منفی کودک شدنه

2740
دلداده عکس

بچه ها دیدین وقتی مثلا میری تو یه سالنی که جشن هست همه دخترا دارن میرقصن و تنها مرد جمع خواننده هست،،،،(منم توجه داشته باشین اون دختر چاپلوسم که میخوام خودی نشون بدم پیش خواننده) بچه ها شما برقصین من برم ببینم اقای خواننده چیزی لازم نداره

فایده نداره وقتی خانواده همیشه پشتت باشه ار شوهر و خانوادشم نمیترسی درست عین من از بس هوامو دارن اصل ...

چجوری فراموشش کردی؟

منم الان از یکی ک منو بیشتر از خودش دوس داش 

کات کردم البته مقصر خودم بودم 

ولی ب خاطر کارام بدجور از چشش افتادم 

نمیتونم فراموشش کنم هیچ جوره

اقا بنظرم بازی با بچه هارو نباید بچه عقل بودن در نظر بگیرن خیلی حس خوبی میده تو دنیای فانتزی بچه ها ...

حاجی بشدت موافقم امروز اهنگ دوپس دوپسی گذاشتم باهاش اصن تخلیه شدم 

زنداییم میگفت دو روز پیش تو باشه لاغرتر از اینش میکنی انقدر تحرک داری

2706