2733
2734

کاش من ازین باحجابا بودم شاید به چشمش برای ازدواج میومدم .خیلی دلم میخاد همسرم طلبه باشه البته ازین واقعیا ک حرف میزنن ادم کیف میکنه

واقعی کمه متاسفانه بعضی هاشون اصول رو هم بزور قبول دارن

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وسط گریه خندم انداختی😂😕

خب سعی کن به چشمش بیای باید مثل اون بشی نماز بخونی باحجاب بشی اگر میخوای واقعا

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 
2728
2738
باحجاب خیلی  زشتم امتخان کردم

حجاب رو بخاطر وجود خودت انتخاب کن نه فردی که معلوم نیست حقیقت وجودش چطوره.طلبه ای که ولقعا یار امام زمان باشه یکی میشه مثل آیت الله بهجت

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
نمازمبخونم ولی باحجاب نیستم اون منو اینجوری دیده دیگ 

متاسفانه یه طلبه همین چندوقت پیش از همسرش طلاق گرفت عجب وغرور نباید داشته باشه .طرف قفل ساز بوده امام زمان رو دیده ولی طلبه هست که متاسفانه نملز نمیخونه وامام زمانم قبول نداره

من واقعا دلم میخاد زن یک طلبه واقعی باشم

ان شاالله واقعیش که مورد رضایت حضرت زهرا وامام زمان باشه بزودی سر راهت قراربگیره بیادخواستگاریت

2706