2733
2734

هروقت دیدیش بگو سلام حاج آقا یه دستت هم بزار قفسه سینه

شوخی کردما

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واقعا؟؟پس دیگه چرا رفته اخوند بشه

والا منم مثل تو.متاسفانه برخی مذهبی ها شیطان زیاد گولشون میزنه وسط راه چپ میکنند خودم خیلی از این قضیه میترسم براهمین برای عاقبت بخیریم زیاددعامیکنم

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
2742
بچه ها این راسته طلبه ها چندتا چندتا صیغ میکنن میگن ثواب داره؟

برخی افراد غیرطلبه ام اینطورند نمیشه تعمیم داد

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
وااای فک کنم توخوابم😂

نه میشه تلاش کن بیشتر درباره ی حضرت زهرا اطلاعات داشته باشی حضرت جوری برات معجزه میکنه خودت متحیرمیشی

2738

برو بهش بگو جناب فلانی دوست دارم تو حجابم و عقایدم تغییر ایجاد کنم میشه شما کمکم کنید، دیگه کم کم با کمکهاش تغییر کن و خودت تو دلش جا بده  

حالا چرا دوست داری زن یه طلبه شی تا زن دکتر و مهندس؟؟

2706