2737
2734
عنوان

شوهرم میگه با تو باشم باید تا اخر عمر به دیگران نگاه کنم اه بکشم

| مشاهده متن کامل بحث + 8088 بازدید | 194 پست
برا چی آورد خونه؟

چون فهمیدم اون زنه تهدیدش می‌کنه که منو بگیر اگر نگیری به خانوادت میگم منم زدم دعوا گفتم از خونه بری بیرون خیانت میکنم تو عصبانیت هزار حرف الکی زدم اونم زندانیم کرد تو خونه اون زنه هم صیغه کرد برداشت آورد خونه 

🖤🪦این کاربَر سَرِقَبرِآرزوهاش مَرگشو آرزو کرد 🪦🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره یکبار آوردش چون من بهش گفتم من بری بیرون بهت خیانت میکنم تو خبر هم نمیشی از زور دلم بود ولی اون ...

باهات لج کرده

لجشودرنیارهیچوقت چون شرایطتتوبدترش میکنه  اصلا نزارشکاک بشه وباهاش اصلا لصلا لجبازی نکن فقط زرنگ باش هرکارمیتونی بکن ملکی خونه ای بنامت بزنه که پشتوانه‌ت باشه معلومه باباش خیلی مال اموال داشته پس دستش بازه واسه هرکاری ،فقط مادرشوهرت یاهیچ احدالناسی نفهمه بهش تاکیدکن درخفابنامت بزنه بگودوسش داری براش میمیری هرکارخلاصه میتونی بکن خامش کن دختر  این خیلی راحت ازت توجه بگیره جونشم واست میده باهاش به هیچچچ عنوان لجبازی نکن ک زندگیت به فناست  فقط تموم تلاشت این باشه بنامت ملکی خونه ائ بزنه ،گناه داری فرداروزگار آواره بشی 

فقط 24 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2728
خدا لعنت کنه زنرو تو چرا انقد سختی کشیدی 😭😭

جیگرم سوخت آب شدم به والله تا مغز استخوانم داغ کردن 

الهی که خدا ازش نگذره زنه یکارای کرد که توان گفتنش ندارم 

فقط واگذارش کردم به خدا و حضرت زینب که تا عمر داره خار و رسوا و بی آبرو بگرده 

اینقدر شب و روز تو سکوت خودم اشک ریختم هیشکی نداشتم پنج دقیقه باهاش حرف بزنم 

اینجا رو یکی بهم معرفی کرد میترسم از زندگیم بگم چون ترکی از من ندارند 

دلم میخواد یکی نجاتم بده یک راهکاری که بتونم انجام بدم 

باهات لج کرده لجشودرنیارهیچوقت چون شرایطتتوبدترش میکنه  اصلا نزارشکاک بشه وباهاش اصلا لصلا لجب ...

بهم گفته خودش که هر کاری می‌کنه فقط با یک پرنده هم در ارتباط نباشم 

همراهش هم که هستم باز می‌ترسه میگه از کنارم تکون نخور

خب درسته اسیرم دیگه کنار خودش از چی می‌ترسه 

جیگرم سوخت آب شدم به والله تا مغز استخوانم داغ کردن  الهی که خدا ازش نگذره زنه یکارای کرد که ت ...

دلم کباب شد برات 

چقدر سختی کشیدی چه راه طولانی اومدی

خدا کمکت کنه که کار از دست هیچ کس جز خودش برات برنمیاد

امیدوارم تو سال های اینده راه نجاتی پیدا کنی 

برادرات کاری نمیتونن بکنن؟

بهم گفته خودش که هر کاری می‌کنه فقط با یک پرنده هم در ارتباط نباشم  همراهش هم که هستم باز می‌ت ...

الهی،اون بیشترازتومضطربه ونگران حق بهش بده رفتاراشم بزاربپای اضطراباش اون حتمادرونش یک غوغاییه که نگو.

کاریکه گفتموانجام بده حتما.فعلا .کاشکی میشد گمت نکنم خبرلی خوب ازت بشنوم

فقط 24 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
بهم گفته خودش که هر کاری می‌کنه فقط با یک پرنده هم در ارتباط نباشم  همراهش هم که هستم باز می‌ت ...

عزیزم تنها راه نجاتو خودت میتونی برای خودت باز کنی و فقط و فقط خودت اینطورکه من ازحرفات فهمیدم شوهرت دوستت داره ولی بلدنبست ابراز کنه توباید یادش بدی بهش بگو من شاید بااجبارباتو ازدواج کردم ولی الان دوستت دارم میخوام باهات زندگی کنم از جانب خودت مطمئنش کن میترسه خانوادت ببینن تحت فشاری بیان یه بلاییم سراون بیارن متوجهی مدام اطرافو میپاد

خدایا مارو به خاطر ندانم کاریهامون ببخش

مثلا یه روز بگو امروز دوست داری فلان غذارو برات بپزم امروز میخوام خوشحال باشی غذایی که دوست داره بپزیا بگو امروز میخوای برای تو آرایش کنم ببین شماباید اعتمادشو جلب کنی من مطمئنم اگر اعتمادشو جلب کنی کم کم اجازه میده پیش خانوادت هم بری

خاطره خوبی که ازش داری حتی اگه شده فقط یک خاطره مدام بهش یادآوری کن بگو اون روز اون کارو کردی انقد خوشحال بودم یا بگو وقتی مواظبمی احساس غرور دارم میدونم که دوسم داری ته دلم ازت خوشم میاد اینارو براش اس ام اس کن انقد بگو بگو بگو تا به زندگی عادی برگرده اون فقط ترسیده پدرشم حس میکرده پشت و پناهش بوده از دست داده بیشتر ترسیده بهش اطمینان بده

زنا قدرتمندترین موجودات عالمن و تو بین همه اینا قدرتمندترهستی تو قدرت اینو داشتی که جلوی یه جنگ طایفه ای رو بگیری میفهمی تو انتخاب شدی برای صلح الانم باید برای خودت بجنگی و سلاح اون فقط و فقط محبت و صبر هست آروم آروم جلو برو و زندگیتو اونجورکه میخوای بساز بعدا که به پشت سرت نگاه میکنی باافتخار به خودت نگاه کن وبگو که من این زندگی زیبارو با سختی ساختم

من مطمئن هستم اگر حرفایی که بهت میگم انجام بدی به کمک خدایه زندگی عالی خواهی داشت آروم آروم فقط تو گوشش محبت زمزمه کن بهش پیام بده توجیب لباسش یه متن بنویس بذار رو پوست میوه براش نقاشی بکش بگو قبلا بچه بودم فکراینکه به زور ازدواج کردم اذیتم میکرد ولی الان دوست دارم میخوام زندگیمون بهتربشه بدون تو نمیتونم هرکیم بگه ولت کنم دیگه من ول کنت نیستم

مثلا یه روز بگو امروز دوست داری فلان غذارو برات بپزم امروز میخوام خوشحال باشی غذایی که دوست داره بپزیا بگو امروز میخوای برای تو آرایش کنم ببین شماباید اعتمادشو جلب کنی من مطمئنم اگر اعتمادشو جلب کنی کم کم اجازه میده پیش خانوادت هم بری

2706