2733
2739
عنوان

شوهرم میگه با تو باشم باید تا اخر عمر به دیگران نگاه کنم اه بکشم

| مشاهده متن کامل بحث + 8088 بازدید | 194 پست
نه شش ساله ندیدم از وقتی عروس شدم دیگه ندیدم  یکبار یواشکی با خواهر شوهرم تماس تصویری گرفتیم ب ...

کثافت. شوهرت رو خرش کن. نذار اینجوری بمونه. پدر مادرت چیزی نمیگن؟؟؟؟ دلشون برای بچه شون تنگ نشده؟؟؟ مگه جنگ رو شما شروع کرده بودین که راضی شدن بچه شونو عذاب بدن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه من زندگی با این دوس داشتم حداقل اون بره خوشختی طعمش بچشه من که  بدخت کرد 😭 دنبال تنوع طلب ...

آدم تنوع طلب هیچ وقت خوشبخت نمیشه بشین یه روز یه ماه حتی یه سال با خودت بجنگ گریه کن ب خودت ب مغزو قلبت بفهمون که این مرد لیاقت ترو نداره بنداز بیرون از قلبت ب خودت بفهمون که این مرد درس نمیشه مرد زندگی نمیشه پس من چرا جونیمو هدر بدم 

چرا نتونی،سنی نداری، از حالا زندگی تو رها نکن. جای غصه خوردن توی گوشش بخون و به زبون بگیرش تا کارتو ...

حس میکنم مغزم پاک شده دیگه  بس تو این زندگی تلاش کردم و هیچ چیزی تغییر نکرد که نکرد حتی بدتر شد 

هرگز فکر نمی‌کردم تو این سن اندازه یک آدم صد ساله تجربه کسب کرده باشم و جنگیده باشم 

🖤🪦این کاربَر سَرِقَبرِآرزوهاش مَرگشو آرزو کرد 🪦🖤
2731
اینها کور بودن موقع خواستگاری؟؟؟؟؟؟

همینومیگم میگه استباه کردم خب مرتیکه پس چرااون امضای لعنتی رونمیزنی پای برگه که آزادبشم ازجهنمت؟!!!

هم خدارومیخوان هم خرمارو. بخداهزارجورشوامتحان کردن نشده جایی نمونده بوده شوهرم خواستگاری واسش نرفته باشن...یالتاقگری نمونده بوده که واسه پسرعموش ک دخترشومیخواسته نکرده باشه بابابه پیربه پیغمبرهیشکی دخترنداده همه جوره راهشو رفتن همه توروی خودم میگن شوهرت نمیتونه زن نگهداره  بهش میگن زنت میره اخلاق نداری... خونواده ی الدنگش آوردن انداختنش گردن منه ازهمه جابیخبر الان زندگیم جهنمه ینی یه زنه ی آشغال براش یکم رونشون بده میره باهاش ازبس هَوَله ولی واسه من اینجوری مثل اسی زبون تلخ داره وهرچی دهنش میادمیگه من برم اوضاش بدترمیشه میگن اینم باهاش نموندمامیگفتیم نمیتونه زن نگهداره و....هیشکی هم دوروز بیادروز سوم ازش طلاق میگیره مطمعنا ازبس خودش وخونوادش آدم بی آبرویی هستن بی شخصیت وآزارگر و.... هم خدارومیخوادداشته باشه هم خرمارو.مرتیکه الدنگ۴۰سالشه بیشترازده سال هم باهام اختلاف سنی داره زن ۱۴ساله تورویاهاشه

فقط 24 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه اصلا به این چیزا فکر نکن عزیزم تو خیلی با ارزشی فقط نماز، بخون به خدا توکل کن نا امیدی بزار کنار& ...

به اون بالا سری هر کاری بگین انجام دادم 

وقتی سال ها تمام تلاشت می‌کنی حداقل‌ به قدر یک خواب کوتاه آرامش سراغت نمیاد به خودی خود دست می‌کشی 

من با این حال باز ناامید نشدم ولی عدالتشو شکر 

2738
کثافت. شوهرت رو خرش کن. نذار اینجوری بمونه. پدر مادرت چیزی نمیگن؟؟؟؟ دلشون برای بچه شون تنگ نشده؟؟؟ ...

خوب بودداوایل  پدرش فوت شد اینم همراهش دیوانه شد 

من خودم پدر ندارم 

برادرم ،برادر همسرم را کشت بخاطر همین هرروز یک لشکر کشی داشتند همدیگه رو تو جاده میزدن لت و پار میکردن 

جمع شدن منو فروختن که تمام بشه دعواهاشون 

قربون اون دلت بشم عزیزم من دلم روشن برات ان شاءالله حالت خیلی خوب میشه

فداتون بشم برام دعا کنید دردم از صبرم خیلی بیشتر شده 

تو رو خدا خودتو رها نکن. بازم تلاش کن تا ازاد بشی

فقط برام دعا کنید که کم نیارم گاهی میزنه سرم خودمو راحت کنم باز از خدا میترسم 

2706