2733
2734
کربلا رو برای خیلیا دیدم معجزه کرده اگر تونستی برو حتی خواهر زن داداشم طفلی خوشگل نبود همیشه دلمون ب ...

وای عزیزم الهی خوشبخت باشی راهم دوره بابام پیره اخه چجوری برم تااونجا 😭

عزیزم اگر با نامحرم دوستی داری گناهه و جلوی استجابت دعا رو میگیره

عزیزم تو نیت کن دیگه با نامحرم دوست نشی  خدا خودش یه نفر هم کفوت قسمتت میکنه  نمازهات رو هم نذار قضا بشه مخصوصا نماز صبح که روزی رو از بین میبره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چطوری زندگی سالمی داری، وقتی رل میزنی☹️

من رل نمیزنم به نیت اشنایی جهت ازدواج بایکی حرف زدم فهمیدم دوست دختر داره حالا اومده منو بگیره منم به خاطره دختره هیچ گونه ارتباطی نگرفتم 

عزیزم تو نیت کن دیگه با نامحرم دوست نشی  خدا خودش یه نفر هم کفوت قسمتت میکنه  نمازهات رو ه ...

من اهل دوستی نیستم بخدا فقط اشنایی سالم 

اونم به نیت ازدواج 

کلی دختر هستن دوست نشدن موندن توخونه میترسم

2728
من اهل دوستی نیستم بخدا فقط اشنایی سالم  اونم به نیت ازدواج  کلی دختر هستن دوست نشدن مون ...

آشنایی سالم در حد ۲ ۳ جلسه هست نه بیشتر منم خودم چند نفر از سایت های همسریابی میدا کردم  پدرم میبردم پارک دم خونمون تنهایی با طرف صحبت میکردم همون جلسه اول مشخص میشد یه نفر  چند جلسه شد که بعدشم خونوادشون اومدن خاستگاری ولی دیگه به تفاهم نرسیدبم

2740