2733
2739
عنوان

خانوما چجوری از شوهرم پول بگیرم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4834 بازدید | 193 پست
نمیدونم بخدا حرز امام جواد باید برم قم بگیرم اینجا نمیدونم دارن یا نه تو کرج

تو پیج و اینا از حرم امام رضا میتونی بخری حتی باسلام‌هم دیدم میفروشن

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
عزیزم تو پول شاباش اسم منو همسرم و نوشته بودن و خط زده بودن و یه چند تا جمله روش ،من کسی دعام کنه یا ...

باز خوبه خودت‌ میفهمی 

میدونی کی بود برات دعا گرفته بود؟

فقط 8 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونم اینقد سخته انتخاب اسم که هیچی به دلم‌نیس  خودم آرتا دوس دارم‌که شوهرم دوس نداره

هر چی خودت دوست داری بزار تو سختی حاملگی و زایمان رو میکشی تصمیم نهایی با خودته. من خودم اسم پسرمو انتخاب کردم شوهرم گفت خودت سختیشو تحمل می‌کنی خودت بزار.

2728
شوهرمنم همینطوره بدش میاد پس انداز جدا داشته باشم ولی خودم خیلی دوس دارم اگه تونستی بهش بگو طلا واست ...

همین 

نمیدونم راهش دعواست یا نه 

ولی دوس داشتم واقعا کمتر کنترل کنه خریدامو

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مرد باید مثه بابات باشه  آخه خب چیه هی کنترل میکنن

آخه قدیمیا بازنهاشون این حرفا رو نداشتن ولی مردای الان جلب شدن تازه شوهرای ما که خوبن بعضیا حتی خونه زندگیشونو بنام مادرخواهر میکنن که چیزی دست زنشون نیوفته

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
هر چی خودت دوست داری بزار تو سختی حاملگی و زایمان رو میکشی تصمیم نهایی با خودته. من خودم اسم پسرمو ا ...

شوهر من اینقد شعور نداره 

میگه اینو‌من میذارم دومی رو هم‌من میذارم سومی رو تو بذار 🤣

ولی میخوام اسمی باشه که به دل اونم باشه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
سری قبل خونه خریدیم با‌پول طلاهای من بود یه خورده پول گداشت روش  قرار بود به اسم من باشه که زد ...

عههه عجب آدم کلکیه 😂 

پس اصلا طلاهاتو دیگه بهش نده بگو همون یکبار که بهت دادم رفتی به اسم خودت خونه خریدی کافیه. این مال منه خودم هر چی صلاح بدونم انجام میدم. واجب شد یه زمین به اسم خودت بگیری حتما. 

نه برا خرید و اینا کم‌نمیذاره مشکلش پس اندازه

شوهرت خسیس نیست و دلیل اینکه نمیذاره تو پس انداز داشته باشی اینکه میخواد همیشه بهش وابسته باشی و یا ترس از دست دادنت داره برای همین تو رو محتاج خودش نگه میداره! ببین یه راه داری اینکه میری خرید هر سری به فروشنده بگی ۱۰۰، ۲۰۰ تومان بیشتر کارت بکشه و اون مقدار بهت پول نقد بده و یا اینکه خودت یه دقیقه دم عابر بانک ۲۰۰ تومن بکش و به شوهرت بگو فلان چیز خریدم، روی هر خرید ۱۰۰ یا ۲۰۰ بیشتر بکشی اصلا معلوم نمیکنه ولی آخر ماه میبینی ۳ یا ۴ میلیون پول نقد پس انداز کردی و آخر هر ماه همون پول تبدیل به طلای شکسته کن و آخر سال طلاهای شکسته رو بده و برای خودت یه تیکه طلای خوب بخر و بده دست مامانت امانت 

با سلام و سرچ کنم بود بگم بفرستن البته مطمئن باشه

باسلام مطمئن هست شما اول پولو می‌ریزی به حساب آپ وقتی تحویل گرفتی اونا میریزن به حساب طرف

آره میدونم کی میگیره زن عموم 

لعنت بهش

آخه قدیمیا بازنهاشون این حرفا رو نداشتن ولی مردای الان جلب شدن تازه شوهرای ما که خوبن بعضیا حتی خونه ...

شوهرم نصف چیزایی که داره به اسم‌پدرشه 

گاهی میگه یه خونه‌میزنم به اسمت اگه دور از جون مُردم چیزی بهت برسه 

گاهی چرت و پرت زیاد میگه 

نمیدونم پای عملش که بشه این کارو میکنه یا نه 

1
5
10
15
20
25
30