2733
2734
عنوان

خانوما چجوری از شوهرم پول بگیرم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4834 بازدید | 193 پست
من خیلی چشم میخورم و متأسفانه دعا برام میگیرن هر سری میخونم برای همین زود زود میفتم ،خداروشکر۲ ماهه ...

چه بدذات

حرزامام جواد بگیر همیشه همراهت داشته باش

خداروشکر اطرافم آدمای این مدلی نیستن..چی بهشون میرسه حال یکی دیگه خراب بشه تازه دعا گرفتن برای بقیه زندگی خودشونم نابود میکنه 

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
نه گلم طلا برای خودته. همین طلاهات کلی الان پولشه. می تونی بفروشی اگه ماشینی چیزی داری بزاری روش یا ...

میگم برا خودشه دیگه 

نمیذاره که بفروشم 

چون طلاهامو فروخته بود دوباره خرید 

بازم لازم داشته باشه میفروشه البته دیگه نمیدم بهش 

فقط 8 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
آها انشالله به سلامتی باشه برای هر دوتاتون. خودت چی دوست داری؟

نمیدونم

اینقد سخته انتخاب اسم که هیچی به دلم‌نیس 

خودم آرتا دوس دارم‌که شوهرم دوس نداره 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نمیدونم بخدا حرز امام جواد باید برم قم بگیرم اینجا نمیدونم دارن یا نه تو کرج

من از قم‌گرفتم ۵ تومن پولش شد 

میگن اونی که گرون‌میگیری کامله و اعمالش انجام شده 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
میگم برا خودشه دیگه  نمیذاره که بفروشم  چون طلاهامو فروخته بود دوباره خرید  بازم ل ...

نده اصلا طلا مال زنه اون خریده که خریده وظیفشه که طلا برات بخره. زمین بخر بزار بمونه برای آینده پسرت. 

نه با هم میریم 🤣 میگم پول نمیده که خودم بخرم  همش زیر نظر خودشه

آهان از اون لحاظ ...شوهر منم همینطوره

ولی بابام اصلا نمیدونه مامانم چی داره چی نداره

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
نده اصلا طلا مال زنه اون خریده که خریده وظیفشه که طلا برات بخره. زمین بخر بزار بمونه برای آینده پسرت ...

سری قبل خونه خریدیم با‌پول طلاهای من بود یه خورده پول گداشت روش 

قرار بود به اسم من باشه که زد به اسم خودش 

بعدش فروخت و طلا های من نابود شد 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یا خدا  از کجا. فهمیدی.

عزیزم تو پول شاباش اسم منو همسرم و نوشته بودن و خط زده بودن و یه چند تا جمله روش ،من کسی دعام کنه یا پیشم باشه همراهش دعا باشه حالم بد میشه میفهمم سریع طرف یه باد گرم از صورتش به سمتم میخوره تهوع میگیرم حالا اگه حتی دعا برای خودش باشه سریع مریض میشم 

آهان از اون لحاظ ...شوهر منم همینطوره ولی بابام اصلا نمیدونه مامانم چی داره چی نداره

مرد باید مثه بابات باشه 

آخه خب چیه هی کنترل میکنن 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

شوهرمنم همینطوره بدش میاد پس انداز جدا داشته باشم ولی خودم خیلی دوس دارم اگه تونستی بهش بگو طلا واست بخره مشکل امثال ما اینه شغلی نداریم که بهون استقلال مالی بده این مساله رو واسه خودت گندش نکن خیلیها مثل ماهستن چه میشه کرد ؟بریم دعوا ؟

2706