2737
2734
عنوان

خانوما چجوری از شوهرم پول بگیرم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4834 بازدید | 193 پست
دقیقا دارم میترسم از آینده  اینکه اصلا زشته خداییش نه؟؟  شوهرم اوضاع مالیش خوبه من یه قر ...

به زشتیش کار نداشته باش فقط به فکر آینده باش، فک کن دور از جون بعد از 120 سال شوهرت کنارت نیست چطور میخوای از پس خودت بربیای اینو بهت گفتم که بفهمی چقدر این قضیه مهمه موفق باشی عزیزم 

اره خودمم موندم چرا ☹️☹️  قربونت عزیزم انشالله خدا بچهاتو حفظ کنه برات  پسره اسمش آرژین ...

نآمدار باشه ایشالا

باردارم پسره اسمش رو رهام آرش آراد و ...

موندم نمیدونم‌چی بذارم 

اسم دو قلو دخترم پیشنهاد بده 

فقط 8 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به زشتیش کار نداشته باش فقط به فکر آینده باش، فک کن دور از جون بعد از 120 سال شوهرت کنارت نیست چطور ...

همون 

من بذارم‌برم‌هیچی ندارم‌

دریع از هزار تومن 

اینقدر خنگم اصلا به خودم نمیام 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
صد در صد خدا اندازه خرجت بهت پول میده ،بعضی صحبتاشون جالبه و کاربردی مثلا خرید طلا حالا نحوه پس اندا ...

آره میدونم کاش یکی صحبت ها رو گلچین می‌کرد و فقط از اوناییکه ایده داره کپی می‌کرد تاپیکش خیلی طولانیه

من چند موردشون خوندم دیدم با شراطط زندگی من سازگار نیست دیگه بقیشو نخوندم

مرتب صدقه بده هرهفته واول ماه اسفند دود کن وان یکاد داشته باش چهارقل و آیت الکرسی بخون

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2731
بخدا تمام 😑 فردا یا پس فردا میرم بینم چی سبک گیرم میاد بدونه طلا میخرم بیشتر پول میده  من پ ...

اگه میده برای طلا چرا زودتر نگرفتی. خود همین طلا خریدن یه جور پس اندازه. حتما بگیر که یکم شل بگیری همین خرج می‌کنی دیگه نمیشه طلا خرید برای این ماه. 

آره میدونم کاش یکی صحبت ها رو گلچین می‌کرد و فقط از اوناییکه ایده داره کپی می‌کرد تاپیکش خیلی طولانی ...

ولی من ۹۹ درصد مواقع صب بیدار میشم تو رخت خوابم آبت الکرسی میخونم 

تو طول روزم زیاد میخونم

معجزه میکنه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه برا خرید و اینا کم‌نمیذاره مشکلش پس اندازه

خب چند وقت یه بار یه تیکه طلا بخر 

معتاج دعا خیرتونم.یه صلوات بفرستید لطفاً.‌.  تا کفش کسی رو پات نکردی در مورد راه رفتن اش قضاوت ..نکن ..
اگه میده برای طلا چرا زودتر نگرفتی. خود همین طلا خریدن یه جور پس اندازه. حتما بگیر که یکم شل بگیری ه ...

به طلا فک نکردم چون خودش خریده قبلا 

چون همس فک‌میکنم طلاها برا خودشه 

هیچ وقت فکر نکردم‌پس انداز کنم با طلا 

طلا زیاد دارم شاید در حد ۱۵۰ ۲۰۰ گرم ولی برا خودشه تهش

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
ولی من ۹۹ درصد مواقع صب بیدار میشم تو رخت خوابم آبت الکرسی میخونم  تو طول روزم زیاد میخونم مع ...

بله خیلی خوبه آرامش بخش هم هست

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
آره میدونم کاش یکی صحبت ها رو گلچین می‌کرد و فقط از اوناییکه ایده داره کپی می‌کرد تاپیکش خیلی طولانی ...

من خیلی چشم میخورم و متأسفانه دعا برام میگیرن هر سری میخونم برای همین زود زود میفتم ،خداروشکر۲ ماهه با یکی رفت و آمد نداریم شکر خدا مریض نشدم مثل قبل من ۴ ساله مریضم 🙃 هر دکتری هم رفتم میگه تو سالمی هر چی کاری به کسی نداشته‌ باشی باهات کار دارن 

رهام قشنگه  متوجه نشدم مگه نمیگی پسره پس دو‌قلو دختر برای چی میخوایی؟

دوقلو برا بچه های داییم‌میخوام‌

از من‌نظر خواست 

خودم‌پسره بیشتر رو رهام همه مواقفن 

خودم دو دلم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من خیلی چشم میخورم و متأسفانه دعا برام میگیرن هر سری میخونم برای همین زود زود میفتم ،خداروشکر۲ ماهه ...

من اعتقادی به دعا ندارم‌

زیاد بهش فکر کنی انرژی منفی شو جذب میکنی به نظرم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به طلا فک نکردم چون خودش خریده قبلا  چون همس فک‌میکنم طلاها برا خودشه  هیچ وقت فکر نکردم ...

نه گلم طلا برای خودته. همین طلاهات کلی الان پولشه. می تونی بفروشی اگه ماشینی چیزی داری بزاری روش یا یه وام برداری یه زمین بخر. باز زمین و خونه خودش از طلا خیلی بهتره

2706