2733
2734
عنوان

کسی اینجا به زبان کره یی مسلط هست؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 284 بازدید | 43 پست
بله منم فهمیدم، شما چقدر طول کشید یاد بگیرید عزیزم؟ سخته؟؟ 

من خیلی بلد نیستم

همون یه ذره از دراما ها بلدم

.به صبر کوش تو ای دل که حق رها نکند......چنین عزیر نگینی به دست اهرمنی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چجوری یاد گرفتی عزیزم میشه راهنماییم کنی؟ gomayo

شوخی کردم عزیزم

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
منم کم و بیش بلدم معمولا با سریال های کره ایی و ورایتی شو ها یاد میگیرم لغات رو بعدم ازموش هایی که ت ...

ورایتی شو چیه؟ اپلیکیشنی سراغ داری که خوبم باشه؟ 

کِ سوری هاجیمَ یعنی کمتر چرت بگو 

کم نزاکت

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2740
ورایتی شو چیه؟ اپلیکیشنی سراغ داری که خوبم باشه؟ 

برنامه های تلوزیونیشون‌مثل مسابقاتی که بین ایدل ها و سلبریتی هاشون انجام میدن 

یه برنامه هست اسمش رو یادم رفته پیداش کنم بهت میگم خیلی خوبه همه زبان هارو رایگان با اساتید مجرب با فیلم‌ اموزش‌میدن خیلی برنامه اش کاربردیه ولی گوشی قبلیم سوخت برنامه رو گم کردم 

2706