2733
2734

سلام بچه ها شاید ماجرای من خنده دار باشه برا بقیه ولی برای من عذاب آور شده

پارسال همین موقع ها با شوهرم تصمیم کراتین دستگاه پشمک بگیریم و کار کنیم رفتیم یکی از پارک های شهرمون و خدا روشکر  خوب هم کار میکردیم اونجا یه خانم هم دکه داشت و از این بازی های واقعیت مجازی گذاشته بود ماشین شارژی هم داشت اوایل با من لج کرده بود میگفت چرا اومدی اینجا میفروشی منم گفتم اگه اینجا پشمک فروش داشت من نمیومدم خلاصه بعد ها باهم خوب شدیم اون میومد پیش من و از من یاد می‌گرفت ولی امسال رفتم دیدم اونم دستگاه پشمک گرفته و گذاشته اونجا خییییلی ناراحت شدم ولی به روس نیاوردم آخه مگه تو یه پارک دوتا پشمکی میشه الان انقدر استرس خوردم و خودخوری احساس میکنم دارم مریض میشم یه لحظه میگم ولش کن روزی من دست خداست ولی یه لحظه وقتی میبینم بازار منو خراب کرده یا مشتری داره خییییلی ناراحت میشم و قلبم درد میگیره من نمیتونم برم پارک دیگه چون اونجا عادت کردم و راحتم

حالا بنظرتون چیکار کنم واقعا عین خوره افتاده به جونم فکرش یه لحظه هم راحتم نمیذاره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیگه کاری از دستتون برنمیاد محلی که توش کار میکنید رو عوض کنید  

قشنگترین نصیحت زندگی رو عمم بهم کرد:                                که گفت یه جور زندگی کن که من فـوش نخورم😐😂
2731

خدا روزیی ک برای تو مقدر کرده رو ب هیچکسی جز خودت نمیده و هیچکسی هم نمیتونه روزی تورو بگیره 😉

پس با اعتماد ب نفس و مث همیشه برو سر کارت ان شاءالله روز بروز مشتری بیشتری گیرت میاد

منم تو شرایط مشابهی هستم ولی از نوع دیگر 

من و یکی آشناها رقیب شدیم توی کارمون و خب هر بار پیشرفت اونو میبینم قلبم درد میگیره چون من امکانات اونو ندارم شاید هم خودم بی انگیزه هستم و کم کاری میکنم ولی خب کم کم توکل کردم بر خدا و به خودم گفتم روزی دست خداست 

نون خوردن هیچکس در گرو نون نخوردن کس دیگر نیس 

توکل کن 

دورت بگردم چرا بخندیم

تو داری نون زحمت کشیده میخوری 

الهی دردت به جونم که تو میری تا دیر وقت بیدار و پشمک درست می‌کنی و یکی مثل من باید بیکار باشه

اما خواهر یه چیزی بهت بگم

ما مردم قشر ضعیف در وضعیتی قرار داریم که به فکر خودمونم‌ نیستیم 

فقط میخواییم بیشتر بشه پول تو جیبمون بخاطر پول از پدر و مادر هم بعضیا میگذرن

اون دوستی سطحی شما که جای خود داره 

حالا اگه به حرف من بخوای گوش کنی این خواهر کوچکترت

اینه که اون خانوم دستگاهش رو خریده بخاطر تو که نمیره جمش کنه 

بهترین راه اینه که توام بری اونجا مثل سال گذشته دستگاهت رو بزنی شروع کنی کار به قول خودت روزی دست خداست

امااااا شوهرت برگرده پارکی دیگه 

فقط با مشتری باید نرم برخورد کنی اگه پشمک ۵۰ تومنه ( مثال میزنم) تو حتا اگه شده ۵۰۰ تک تومنی از اون زنه کمتر بدی بهتره

بعد با خنده 

مشتری هایی که با بچهاشون میان یه ماشاالله بگو به بچها 

یه جوری دوستی 

یه خاله هم که بهشون بگی خودش میشه بازاریابی 

دورت بگردم چرا بخندیم تو داری نون زحمت کشیده میخوری  الهی دردت به جونم که تو میری تا دیر وقت ...

سلام عزیزم ببخشید ویر جوب دادم تازه پیتمتو دیدم ممنونم ازت که انقد بهم دلگرمی انگیزه دادی  تا حدودی کارهایی که گفتی رو انجام میدم از ن به بعد هم حتما اینکارا رو میکنم خییییلی ممنونم ازت 

2738
سلام عزیزم ببخشید ویر جوب دادم تازه پیتمتو دیدم ممنونم ازت که انقد بهم دلگرمی انگیزه دادی  تا ح ...

قربونت بشم زهره جون قشنگم خواهر خوب و بزرگم❤️❤️

امیدوارم روزی تو دو برابر بشه 

خیر ببینی 

همیشه رو به راه تر از دیروز بشی

سلااااامتی خدا به خودتو خانواده ات بده

از خدا عاجزانه می‌خوام که من یکبار افتخار اینو داشته باشم خواهر خوبی مثل تورو ببینم و خدمتت برسم و دستاتو غرق در بوسه کنم🫂🫂

قربونت بشم زهره جون قشنگم خواهر خوب و بزرگم❤️❤️ امیدوارم روزی تو دو برابر بشه  خیر ببینی  ...

قربونت برم عزیز دلم چه حرفیه خیلی دل مهربونی داره انشالا به تمام خواسته هات برسی با اینکه ندیدمت ولی از ته دلم انگار دلتنگت شدم ممنونم منم خیلی دوست دارم ببینمت و بوسه بارونت کنم مرسی بابت مهربونیات❤️😘🥰خیلی خوشحالم ک دوستی مثل تو پیدا کردم

کارتو متفاوت کن اشکال مذاره مثلا  پشمی رنگی بزن یا شده ی ذره قیمت پایین تر بزن برگ بزن قیمتو وصل کن ی کاری کن هم از خطر برخورد هم کاری متفاوت باشی بااین خانم هم دیگ دم خور نشو دیده خوب کار میکنی این کارو کرذه

واسم دعا کنید به حق زهرا و امام حسین و امام رضا حاجتمو بگیرم دلم شاد بشه سجده شکر کنم من زود زودددد حاجت روا میشم اینو مطمعنم حاجت روا شدم اول میرم مشهد مقدس اونجا تاپیک میزنم برا تک تکتون دعا میکنم به نیتتون نماز میخونم اینو قول میدم تا محرم حاجت روا بشم خیللیییی زودترش تو مراسم امام حسین نذری ببرم و چند شب چایی پخش کنم برای مهمانانش❤️❤️❤️❤️❤️❤️🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🥹🥹🥹🥹🥹برام دعا کنید صلوات بفرستید برام ازتون میخام برام خیلی دعا کنید برای همتون جبران میکنم خدایا حاجتمو بده قول میدم به تک تک عهد هام وفا کنم ی حسین یا رضا یا دستبندمو یا به مبلغ تنها دستبندم هزینه شو هدیه میکنم به حرم امام رضا و امام حسین نگه دارم باشید تنهام نذارید دلمو شاد کنید زندگیم رنگ و بوی غم گرفته رنگ و بوی خوشی رو بهم بدید همه چیو میسپارم بهتون❤️❤️❤️❤️❤️❤️
دورت بگردم چرا بخندیم تو داری نون زحمت کشیده میخوری  الهی دردت به جونم که تو میری تا دیر وقت ...

آفرین دقیقا منم همینو میگم کارشو متفاوت کنه شذه هزار تومن ارزون تر بذه برخوردشم خوب باشه در کل تفاوت رو همه ببیننن پشمک رنگی بزنه شده ظرف پشمک ساز رو برچسب بزنه رنگ کنه ی کاری ک تو چشم باشه بچه ها عاشق این چیزان

واسم دعا کنید به حق زهرا و امام حسین و امام رضا حاجتمو بگیرم دلم شاد بشه سجده شکر کنم من زود زودددد حاجت روا میشم اینو مطمعنم حاجت روا شدم اول میرم مشهد مقدس اونجا تاپیک میزنم برا تک تکتون دعا میکنم به نیتتون نماز میخونم اینو قول میدم تا محرم حاجت روا بشم خیللیییی زودترش تو مراسم امام حسین نذری ببرم و چند شب چایی پخش کنم برای مهمانانش❤️❤️❤️❤️❤️❤️🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🥹🥹🥹🥹🥹برام دعا کنید صلوات بفرستید برام ازتون میخام برام خیلی دعا کنید برای همتون جبران میکنم خدایا حاجتمو بده قول میدم به تک تک عهد هام وفا کنم ی حسین یا رضا یا دستبندمو یا به مبلغ تنها دستبندم هزینه شو هدیه میکنم به حرم امام رضا و امام حسین نگه دارم باشید تنهام نذارید دلمو شاد کنید زندگیم رنگ و بوی غم گرفته رنگ و بوی خوشی رو بهم بدید همه چیو میسپارم بهتون❤️❤️❤️❤️❤️❤️
قربونت برم عزیز دلم چه حرفیه خیلی دل مهربونی داره انشالا به تمام خواسته هات برسی با اینکه ندیدمت ولی ...

فداتشم عزیزم 

تو از من بهتر و مهربون تری دورت بگردم

بهت درخواست دادم 

اگه لایق دونستی تایید کنی 

ممنونت میشم🤗🤗🤗🤩🤩🤩🤩

من تو و خانواده ماهت رو مثل خانواده خودم میدونم

عزیزمی❤️❤️

آفرین دقیقا منم همینو میگم کارشو متفاوت کنه شذه هزار تومن ارزون تر بذه برخوردشم خوب باشه در کل تفاوت ...

به امید خدا که کارش امسال تابستون میگیره

و اول پاییز میاد تاپیک میزنه که 

خونه و ماشین خریدن بهترین نقطه شهرشون

و به امید خدا توی همون پارک وسیله بازی میخرن و یکیو میذارن سرش کار کنه

خودشونم یه مغازه ۷۰ متری میگیرن اجاره و خشکبار میزنن🥰🥰🥰🥰

فداتشم عزیزم  تو از من بهتر و مهربون تری دورت بگردم بهت درخواست دادم  اگه لایق دونستی ت ...

قربونت بشم عزیزدلم باعث خوشحالی منه که دوستی مثل تو داشته باشم عزیزم درخواستتو قبول کردم 

چند روزی هست ک پفیلا و پفک هندی بسته بندی میکنم میبرم پارک پیش پشمک خدا روشکر بازارش بد نیست و دیگه اصلا به اون خانوم فکر نمی‌کنم میگم روزی دست خداست و خداروشکر راضیم انشالا هممون تن سالم داشته باشیم دوست خوبم بازم ممنونم ازت ک انقد امیدوارم کردی❤️🥰😘 

2706