2737
2734
عنوان

خلاصه ای از زندگیم...

152 بازدید | 14 پست

چ بده ‌  ن  ؟ چ وحشتناکه  ن؟   ۱۶  سالت  باشه  ‌    اولین  خواستگارتو‌ جواب  مثبت  میدی‌   چون   هنوز  بالغ نشدی  به خاطر  جو‌  به خاطر   هیجان   بیخودی   جواب   مثبت میدی     تازه  دوران  راهنماییت   تو مدرسه  تموم  شده   وارد‌  دنیای  ادم‌  بزرگا‌   میشی‌    تا اللن‌  ک ۲۰  سالته‌   هیچ  رفیقی‌ نداشتی  ک باهاش  بری  بیرون      هیچ  دوستی  نداشتی  باهاش بری  کافه  بری  خرید    بری  خوش بگذرونی‌   میدونین   دیگه  چقد  دوران  نامزدی  سخته   مسعولیت‌ داره؟  حتی  آدم  بزرگا‌ هم  بعضی  وقتا  خسته  میشن   چ برسه  ب ی دختر ۱۶ ساله            از همون  اول   با  مشکلات  نامزدت   بزرگ شی   از کارش  از  اینکه  صفره  صفره  هیچی  نداره      فکرشو  کن  ۱۶  سالت‌ باشه  و این  همه  دغدغه   

بعد  چی؟  تو   دختر  زرنگو‌  درسخون   مدرستون‌ بودی    نامزد ک کردی   تا    موقع  کنکور‌  بهت  میگه  نمیزارم  درس  بخونی‌ و تو  نخوندی‌   نا امید  خسته  کلافه    تا اللن    و یهو  تصمیم  میگیری   ک بخونی   شرایط  جور شد   ک بخونی  و تو   هیچی  نخوندی‌ صفره  صفری   

و من  از اول  دختری  بودم  ک همیشه  دلم  میخواست  نفر  اول  باشم  تو همه  چی با  کلی  آرزو  

ولی  اللن   تو بدترین   حالت  خودتی  

این  خلاصه ای  از زندگیه  من بود 

تهش  خواستم یچیز  بگم   خانواده ‌ عامل‌  اصلیه   خوشبختی یا‌ بدبختی   بچه هاشه     

کاش  خانوادم‌  ب جای  هیجان ب جای  زود شوهر دادنم    یکم  فکر  میکردن‌  ‌ و می‌دونستن   ک منه  خاک بر سر  ۱۶ سالمه  فقط   مغزم‌  کجا  بود  ؟🙂 

نوشتم  اینارو   با  چشای  گریون‌.....   

چقدر شبیه زندگی من بود😔😔منم ۱۶ سالگی ازدواج کردم بچگی نکردم.... با این تفاوت که منو گذاشتن درسمو ادامه بدم اما چه فایده..

ایرادی نداره اگه اشتباه کردی،توهم بار اولته داری زندگی میکنی،پس سعی کن آیندتو قشنگتر بسازی😘🫂 یه دهه هشتادی 😌🪻🌱🌿👧💅💄💍متاهل. درخواست دوستی ندین🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

حالا ماهم که رتبه اول بودیم دانشگاهم رفتیم  نشستیم‌خونه ی شوهر داریم بچه بزرگ میکنیم هعی تنبلای کلاسمون همه سرکارن 

اصلا فکر نمیکنم‌خدا منو جزبنده هاش بدونه هرکی ازیه چیزی میناله

الهم صل علی محمد وآل محمدمیشه دعاکنین یه خونه خوب پیدا کنیم خدایا خودت کمکمون کن

منم. این مراحل گذروندم و خیلی بدتر یه چیز بهت بگم الان سنی نداری الان به خودت تکیه نکنی و دنبال بهونه و یقه ی بقیه گرفتن باشی چشم هم بزنی چند سال دیگه هم گذشته و تویی با یه دنیا حسرت مثل الان من ، الان که میتونی درس بخونی، کنکور بدی پس شروع کن اگه نه هم دیگه بهونه نیار 

الهی بگردم من ۲۰ازدواج کردم ۵۰و۵۰,راضیم خب چکارمیشه کردقسمت

کاش منم  ۲۰ ازدواج  میکردم  اصن  کاش ۱۸  سالگی‌        بخدا من ۳وم راهنمایی‌ بودم‌ فقط‌   نمیدونم   دختری  ک کلی آرزو  داشت  یهو چرا  جواب  مثبت داد    چرااا    خستممم   خیلی  خستممم

منم. این مراحل گذروندم و خیلی بدتر یه چیز بهت بگم الان سنی نداری الان به خودت تکیه نکنی و دنبال بهون ...

اره  میخوام  شروع  کنم  بخونم   ولی  میدونی    مهم دله   ک  از همه  چی خستس   مهم دله  ک  دلش  نمی پذیره   این مسعولیت   زندگیو‌ ‌     ک  کلی حسرت   تو دلمه        نمی دونم   چجوری  بعد ۴ سال  تمومش کنم   با چ رویی

2738
کاش منم  ۲۰ ازدواج  میکردم  اصن  کاش ۱۸  سالگی‌        ...

میفهمم چی میگی منم دانشگاه رفتم بهمراه خانواده آبروم رفت ازبس میبردنم می‌آوردند دریغ آزی دوست پسر۵تاخاسگارداشتم میگفتن دوست شویم هموبشناسیم منم مثل خنگامیترسیدم

لطفابرای شادی روح برادرم امیرحسین جان یک صلوات میفرسین🙏
یعنی شوهرتو دوس نداری؟ میخوای طلاق بگیری؟ تو این 4 سال محبتی به وجود نیومد؟ منم تازع 17 شده بودم ازد ...

شوهرم‌  خوبه   ولی   بهم  بی احترامی  میکنه‌  موقع  دعوا  هرچی از دهنش  در بیاد  میگه   حتی اگه  پیشش باشم   میزنه       همینا  باعث  شده  سرد بشم  ازش ‌  و حسرت های  توی دلم  غمباد  کنن ‌ بیشتر خودشونو   نشون بدن

باهاش حرف بزن گلم ی شاوره برچ

با هیچکس   اینجوری  نیستااا   فقط  با من      با خواهراش  اینجوری نیست  با دوستاش  اینجوری  نیست     از گل نازک تر ب خواهراش  نمیگه‌   یعنی  من براش  از خواهراش   ارزشم کمتره   ک با من  اینجوره؟  ‌   

با هیچکس   اینجوری  نیستااا   فقط  با من      با خواهراش  ای ...

کی روش نفوذ داره باهاش حرف بزن بهش بگه وقتی فحشت میده جواب  نده سکوت کن بزن زیرگریه مرداطاقت دیدن اشکوندارن کم کم میادسمتت بهش محبت کن البته بضیانفهمن دیدم ک میگم عالمومیخان غیرزن خودشون دیدی حالیش نشدبروخونه پدرت

لطفابرای شادی روح برادرم امیرحسین جان یک صلوات میفرسین🙏
سرکورد  نرفتی؟   دانشگاه  چی؟

تازه درسمو تموم کردم قراره کنکور بدم

ایرادی نداره اگه اشتباه کردی،توهم بار اولته داری زندگی میکنی،پس سعی کن آیندتو قشنگتر بسازی😘🫂 یه دهه هشتادی 😌🪻🌱🌿👧💅💄💍متاهل. درخواست دوستی ندین🌷
2706