2733
2739

الکیه

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
از نظر من اشتباهه  مردم الکی یکسال مداوم برای رسیدن به رشته خوب تلاش کردن  معموله با چند ...

عزیزم تو همونی هستی ک بهم‌میگفتی بخون میدونی من نخوندم 

اللن دنیا برام تاری که کاشکی بازم بهم بگی دختر هنوزم میشه این چن روز بخون

خشبحالت دانشجوی پزشکی🥺 من ۲۱ سالمه حسرت فرهنگیانو دارم 

سال کنکور دهنم سرویس شد

یادمه از شدت گریه ب هق هق میوفتادم اما میشستم پا درسم

ولی فکر میکنی الان اوضاع گل و بلبله؟ نه عزیز من

تو 48 ساعت گذشته فقط 5 ساعت خوابیدم و الان مجبورم تا خود صبح بیدار باشم و بعدم برم دانشگاه تا فردا عصر

رسما دارم ب فنا میرم ای کاش میشد جامو باهات عوض کنم

صَبر!💎🦋کاربری دست دونفره👭
سال کنکور دهنم سرویس شد یادمه از شدت گریه ب هق هق میوفتادم اما میشستم پا درسم ولی فکر میکنی الان ا ...

واقعا؟فداتبشم میدونم سخته ولی تهش قشنگه 

بجنگ 

ایشالا موفق ترین خانوم دکتری

هیج وقت آرزو نکن جای من باشی هیلی سخته خیلی زیااد کاش من جات بودم حاضر بودم تا صب درس بخونم ولی دانشجو بودم 

کاش میتونسم خونوادمو سربلند کنم کاش با قبولیم خشحالشون میکردم 

قدر بدون خیلیا دوس دارن جات باشن 

آرزوی موفقیت♥️🤲

واقعا؟فداتبشم میدونم سخته ولی تهش قشنگه  بجنگ  ایشالا موفق ترین خانوم دکتری هیج وقت آرز ...

همچنین عزیزم

تلاشتو بکن اما استرس نداشته باش ک کارتو خراب میکنه

رشتت چیه؟ پایت چطوره؟

صَبر!💎🦋کاربری دست دونفره👭
عزیزم تو همونی هستی ک بهم‌میگفتی بخون میدونی من نخوندم  اللن دنیا برام تاری که کاشکی بازم بهم ...

من ادم خیلی منطقی هستم زهرا جان 

خودم دروس اقتصاد و روان و عربی فلسفه منطق و منابع فرهنگیان را تا حدودی از ماه ها قبل خوندم و همچنان ادامه میدم اما امسال نه هدفم سال اینده فرهنگیان هست انشالله . دروس نهایی هم سنگین شدن معدل بالای هجده کار کردن و پیوستگی در طول سال رو میخاد من میخام از تابستون شروع کنم نهایی های سال اینده را و خب هدفم یه رتبه عالیه 

شما تلاش کن شاید تونستی نتیجه بگیری 💐

2706