2737
2739
عنوان

کسی هست دوتا برادر داشته باشه خاهر نداشته باشه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 475 بازدید | 61 پست
خدارو شکر کن واس خاطر داداشت بوده من چ دلی دارم که داداشم ندام ولی بابای بد دلی دارم و باید لباسهای ...

خب الانم فرقی نداره عزیز... داداشم ازدواج کرد رفت جلو بابام فقط تیشرت و شلوار میپوشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من یه داداش دارم... بخاطر اون هیچ وقت تو خونه تاپ و شلوارک نپوشیدم، الان عقده ای شدم

منم خیلی تو محدودیت بودم بقول تو اصلا نتونستم لباس راحت بپوشم 

۱۴۰۳/۰۲/۱۲ 💓وزن شروع:56/700 💓وزن هدف:65
2731
کلا از کوچیکی ک بدنیا اومدم ذاتی از من بدش میومد چندین بار دعواهای شدید داشتیم در حد چاقو کشی اینا د ...

اخ مثل ی خواهرم خیلی حسوده واذیتم کردهحتیدستمو تو بچگی از عمد سوزوند.همش بمن حسادت داره باوجودی که سنشخیلی از من بیشتره

منم ابجی ندارم یه داداش دارم البته کوچیکتره واقعا۶سال قهری؟😐چطور طاقت اوردین

خب از کوچیکی نفرت داشت از هم الانم جدا از هم زندگی میکنیم با اینکه هنوز عروسی نکردو

2738
خب الانم فرقی نداره عزیز... داداشم ازدواج کرد رفت جلو بابام فقط تیشرت و شلوار میپوشم

ازه ولی من بابای مذهبی بشدت تعصبیداشتم حتیتو خونه خودمونم راحت نیاید میبودیمهمش جو سنگین.

اخ مثل ی خواهرم خیلی حسوده واذیتم کردهحتیدستمو تو بچگی از عمد سوزوند.همش بمن حسادت داره باوجودی که س ...

اره حسادت خیلی بده اینم بمن حسادت داشت تا الان

من وقتی ببینم دوتا خواهر بهم محبت میکنن جلوم و خواهر ندارم چقدتنهایی حس میکنم.... و دلم میگیره....

منم با خدم میگم اگه ی ابجی داشتم بزرگتر از خدم نصف مشکلاتم حل بود

2706