2737
2734

مایه همسایه داریم خیلی فزوله بعدبامادرشوهرمم دوسته الان خواهرشوهرم بارداره بعدمن فهمیدم امابه شوهرم گفته بودن که بمن بگه به کسی نگم امروز من این همسایه مونو دیدم رفت تومخم که اره چرازیادخونه مادرشوهرت نمیری فلان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعدتوهمین حین هم سوال کرد خواهرشوهرت حامله نیس من ازاون موضوع قبلی اینقدراعصابم خوردبود گفتم اره هس الان این بره بذاره کف دست مادرشوهرم پدرمنودرمیارن یعنی بیچارم میکنن تروخدا یه راحل بدین چیکارکنم

2731
2740
خب نباید میگفتی یعنی چی از‌موضوع قبلی اعصابم خورد بود؟

که میگفت چراخونه مادرشوهرت نمیری. اره دیگ نبایدمیگفتم ازدهنم پریداصلانمیدونم چراگفتم هنوزم توشوکم منوبیچاره میکنن

ول کن بابا ت هم عین من ب چ ویزایی بیخودی فک میکنی زنه حاملس مگه تا کی میتونن حاملگیشو قایم کنن انگار ...

اخه فقط من میدونم تازه هم حامله شده هرکی بفهمه میندازن گردن من دیگ باباایناازاونان که همه چیوقایم میکنن

خب بهش بگو نگه جایی بگو سکرت بوده من حواسم نبوده

الان من حساسیت نشون بدم سردشمنی ک بامن داره بدترمیره میگه.(اخه دوستداشت دخترخودشوبرای شوهرم بگیره سرهمون بامن بده هی فتنه میندازه) 

2706