2737
2739

میدونی رفیق درد خیانت شاید در ظاهر اینطوری باشه که ناراحتی که چرا کسی که فکر میکردی همه کس زندگیت باهات این کارو کرد .....

ولی اگه به عمق قضیه نگاه کنی اگه رجوع کنی به قلبت درواقع تو از دروغ و خیانت اون نههه!تو از اعتماد و وفاداری خودت نسبت به اون آدم ناراحتی

چون تو شرمنده قلبت شدی، ناراحتی....

آره!!!

در ظاهر ما از طرف مقابل ناراحتیم

ولی واقعیت اینِ که ما از اون حجم از عشق و محبتی  که واسه یه آدم اشتباهی خرج کردیم ناراحتیم.....

ولی بسه دیگه بسه ناراحتی ،رها کن

رهاش کن....رها کن منظورم طلاق نیست منظورم

دلیِ که در گرو عشقش داری

حالا که فهمیدی لیاقتتو نداره بِکَن ازش

نگین نمیشه که میشه

حداقل من تونستم..... از وقتی که ازش دل کندم

دیگه چِکِش نکردم دیگه نگفتم چرا دیر اومدی

دیگه

دیگه.....

رها کن رفیق رها کن

هر چی سبک تر بشی بیشتر اوج می گیری

بی حس شدگان را چه غم از خنجر بعدی🕊🥀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دوستان یه آدم لزوما خیانت نمیکنه چون یکی بهتر از شما پیدا کرده پس به هیچ وجه فکر نکنید شما کم گذاشتید یا چون به قدر کافی خوب نبودین بهتون خیانت شده بلکه مشکل از طرف مقابله که از لحاظ روانی هنوز اونقدر بالغ نشده که یک رابطه ی متعهدانه داشته باشه

هر زن یک سرزمین است...آداب و رسوم خودش را دارد
خیلی حرفاتو قبول دارم

همش بر اساس تجربه های تلخم

البته که اوایل بسیاااار بی قرار بودم

کم کم خودمو پیدا کردم

ولی باید اقرار کنم سخت بود خیلی سخت گذشت بهم

ولی خوب حس میکنم تو این چهار ماه 

به اندازه چهل سال بزرگتر شدم

گاهی عدو شود سبب خیر🙂

2740
همش بر اساس تجربه های تلخم البته که اوایل بسیاااار بی قرار بودم کم کم خودمو پیدا کردم ولی باید اق ...

سلام عزیزم...حوشحالم‌ک روبراهی‌...

خوشحالم ک به زندگی برگشتی

از تصمیمت برای طلاق منصرف شدی؟

ناگهان خوابی مرا خواهد رُبود ••• من تهی خواهم شد از فریادِ درد ••• خاک می‌خواند مرا هر دم به خویش ••• می‌رسند از رَه که در خاکم‌ نهند ••• آه شاید عاشقانم‌ نیمه شب‌ ••• گل به روی گورِ غمناکم‌ نهند ••• لیک دیگر پیکرِ سردِ مرا ••• می‌فشارد خاکِ دامن گیر  و پاک ••• بی تو دور از ضربه های قلبِ تو ••• قلب من می‌پوسد آن جا زیرِ خاک ♡
سلام عزیزم...حوشحالم‌ک روبراهی‌... خوشحالم ک به زندگی برگشتی از تصمیمت برای طلاق منصرف شدی؟

سلام عزیزم قربون محبتت....

نه منصرف نشدم 

فعلا بنا به شرایطم دست نگه داشتم

ولی تا چند ماه آینده اقدام میکنم.....

2706