2737
2734
عنوان

بیاید یه راه حل برای حاجت روا شدن بگم بهتون

| مشاهده متن کامل بحث + 2642 بازدید | 124 پست
بله 

اگ شد برای منم بنویس برای هر امام یاحضرتی که به دلت افتاد ممنونم

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسمت چیه عزیزم

بنویسید کسی که به شهید زبرجدی ارادت داره ممنون خیر ببینید 

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
2731
چشم امیدوارم خیلی سریع به حاجتت برسی

ممنون کدوم یک از اهل بیت به دلت افتاد برام براشون بنویسی؟

حضرت زینب🥲

💔💔💔💔اصلا فکر نکردم ایشونو بگی هر کی رو فک کردم جز ایشون گریه ام گرفت دلم یه جوری شد

2738
💔💔💔💔اصلا فکر نکردم ایشونو بگی هر کی رو فک کردم جز ایشون گریه ام گرفت دلم یه جوری شد

انشالله حاجت دل شکسته رو بده آمین🤲

اگه دوس داری یکیو هم خودت بگو تا برای اونم برات بنویسم

خدایا شکرت🦋🦋🌱🌱🌻🌻
انشالله حاجت دل شکسته رو بده آمین🤲 اگه دوس داری یکیو هم خودت بگو تا برای اونم برات بنویسم

همین خوبه زحمتت میشه ممنونم .الهی آمین دقیقا یدفعه انگار درد ودلم باز شد...منم برای شما۱۴صلوات هدیه به حضرت رقیه فرستادم

همین خوبه زحمتت میشه ممنونم .الهی آمین دقیقا یدفعه انگار درد ودلم باز شد...منم برای شما۱۴صلوات هدیه ...

وای ممنونم عزیزم هم خوشحال شدم هم بغضم گرفت با قلب پاکت برای آینده منم دعاکن

خدایا شکرت🦋🦋🌱🌱🌻🌻
وای ممنونم عزیزم هم خوشحال شدم هم بغضم گرفت با قلب پاکت برای آینده منم دعاکن

خواهش میکنم ان شاالله در پناه چادر حضرت رقیه باشی.درک میکنم منم مثل توشد حالم یه سری چیزا رو نمیشه گفت 

خواهش میکنم ان شاالله در پناه چادر حضرت رقیه باشی.درک میکنم منم مثل توشد حالم یه سری چیزا رو نمیشه گ ...

اره واقعا به نظرمن خیلی قشنگه تو این دنیای بی ارزش و وحشتناک  بیای به خدا وامام ها متوسل بشی🥰

خدایا شکرت🦋🦋🌱🌱🌻🌻
اره واقعا به نظرمن خیلی قشنگه تو این دنیای بی ارزش و وحشتناک  بیای به خدا وامام ها متوسل بشی🥰

دقیقا تنها حقیقت هایی هستند که نیده عاشقشونیم

2706