2737
2739
عنوان

بیاید یه راه حل برای حاجت روا شدن بگم بهتون

| مشاهده متن کامل بحث + 2708 بازدید | 133 پست
میشه بپرسم چطوری پولش براتون‌جور شد ؟ 

آگه بهت بگم یه جوری جور شد که یادم نیس باورت میشه؟

گوشی خودمو فروختم به ۴ملیون وخورده ای ۲تومن از مامانم قرض کردم بقیه شم خدارسوند

خدایا شکرت🦋🦋🌱🌱🌻🌻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه منظورم این بود که چند روز نوشتین مثلا گوشی گفتین ۱۳ روز  

من فقط تاریخ گوشیمو نگاه کردم بقیه رو نگاه نکردم من فقط تاریخ زدم که یادم بمونه وگرنه اصلا تاریخ هارو نگاه نمیکنم

خدایا شکرت🦋🦋🌱🌱🌻🌻
معلومه که اره تو مگه نمیدونی برای خدا هیچ مشکلی بزرگ نیس تو بنویس هروز برای خدا و برای امام حسین هم ...

همین الان نوشتم و ازین ب بعد هرروز مینویسم 

ممنون ازت 

دلم گرم شد کمی

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ مُحَمَّد وَ عَجِّل فَرَجَهُم
2731
عزیزم شما که دلت اینقدر پاکه و خدا بهت نظر کرده میشه برا منم دعا کنی و حاجتمو بنویسی بلکه به واسطه ...

بله عزیزم حتما مینویسم توهم برای من دعاکن برای اینکه خوشبختی وآرامش همیشه داشته باشم

خدایا شکرت🦋🦋🌱🌱🌻🌻
البته من مدتیه یه دفتر برداشتم و دارم خاطرات خوب و دردودلامو با خدا مینویسم اینجوری رابطم خوب شد ب ...

عالیه من برای خدا نامه مینویسم بعدشم برای امام ها مثلا امروز برای فاطمه زهرا فردا هم برای خدا نامه مینویسم هم حضرت ابوالفضل هروز برای یک امام

خدایا شکرت🦋🦋🌱🌱🌻🌻
2738
همین الان نوشتم و ازین ب بعد هرروز مینویسم  ممنون ازت  دلم گرم شد کمی

خداروشکر هروقت به دلت افتاد مثلا یهو دلت خاست برای فاطمه زهرا بنویسی بنویس یا برای یه امام دیگه اما حتما برای خدابنویس

خدایا شکرت🦋🦋🌱🌱🌻🌻
جدی؟ 🥺 چقد خوب  دیگه ب کدوم از ارزوهات رسیدی بگو همرو چند بار گفتی بعد چقد جواب گرفتی

تاریخشان رو نگاه نکردم ونمیکنم دوس ندارم من برای خدا زمان بندی کنم می‌سپارم به خودش خودش خیلی سریع حاجتمو میده امتحان کن امیدوارم بیای خبرخوش بدی بگی به حاجتت رسیدی

خدایا شکرت🦋🦋🌱🌱🌻🌻
تاریخشان رو نگاه نکردم ونمیکنم دوس ندارم من برای خدا زمان بندی کنم می‌سپارم به خودش خودش خیلی سریع ح ...

عریضه ام تاحالا به امام زمان نوشتی؟

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
2706