2733
2739
عنوان

کسی بوده کیست سه سانتی داشته باشه با آمپول پریود بشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 361 بازدید | 49 پست
کیست لعنتی همینه ولش کنی به حال خودش قرار نیس اتفاقی بیفته جز بدتر شدنش,داروهاتو بخور مرتب ازمایش و ...

من وزنم نرماله ورزش می کنم مرتب . تغذیه سالم دارم .

از بعد اینکه قرص اورژانسی خوردم این بلا به سرم اومد 

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
دکتر به من گفت چون کیست داری شاید آمپول اثر نکنه . حالا استرس دارم اثر نکنه

میدونستی استرس شدیدا روت تاثیر داره باعث پیشرفت بیماریت میشه؟صبور باش با یبار تزریق هیچی نمیشه,مهم ترین چیز تو درمانای هورمونی صبره,من 7 ساله دارم قرص میخورم,سه سالم فقط تزریق کردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کیست لعنتی همینه ولش کنی به حال خودش قرار نیس اتفاقی بیفته جز بدتر شدنش,داروهاتو بخور مرتب ازمایش و ...

چند روز بعد آمپول معمولا پریود می‌شدی عزیزم ؟

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
من وزنم نرماله ورزش می کنم مرتب . تغذیه سالم دارم . از بعد اینکه قرص اورژانسی خوردم این بلا به سرم ...

با یه قرص ک این اتفاقا نمیفته,اینجور چیزا ارثیه بیشتر,مادر یا خواهرت کیست ندارن؟

2728

بدبختی اینکه لاغرم در حد 62،سه کیلو ، متاسفانه از تغذیه اش شما هیچی طبیعی پیدا نمیکنی ، اثرات مرغ هورمونی که بخورد مردم میدن ، اگه این دارو گیاهی نبود من از درد میمردم خیلی وحشناک بود

دلم عاقبت بخیری میخواد زیرسایه ی پرچم میان روضه ی امام حسین علیه السلام جااااااانم💔
با یه قرص ک این اتفاقا نمیفته,اینجور چیزا ارثیه بیشتر,مادر یا خواهرت کیست ندارن؟

نه عزیزم . نه مادرم نه خواهرم کیست نداشتن .

هم مادرم هم خواهرم کلی بچه زاییدن .

فقط من اینجور شدم و چهار ماه پیش آزمایش و سونو دادم سالم بودم و هیچ کیست و مشکلی نبود . دقیقا تا اورژانسی خوردم اینجور شدم 

نه عزیزم . نه مادرم نه خواهرم کیست نداشتن . هم مادرم هم خواهرم کلی بچه زاییدن . فقط من اینجور شدم ...

اگ ارثی نیس ک مطمئن باش قابل کنترله,ایشالا خوب میشی نگران نباش :( ♡

2738
اگ ارثی نیس ک مطمئن باش قابل کنترله,ایشالا خوب میشی نگران نباش :( ♡

ممنونم دعا کن برام😰❤️

عزیزم من ده سانت بود از بین بردم با روزی، یک کف دست خوردن کلم بروکلی ب مدت دو ماه بجز روزهای پریودی

توهم حتما امتحان کن

من به خداوند ایمان دارم که روز های خوبی پیش رو دارم ❤❤❤
ممنونم . ان شاالله کامل زودتر رفع شه . قرص گیاهی چی میخوری 

ان شاءالله واس شما هم زودتر رفع بش ، من شیاف لیابل،شربت خاتونو و عرق فراسیون مصرف میکنم ، اگه جای مطمئن میشناسی بخر استفاده کن درغیراینصورت اصلا نخر خواهشاااا 

دلم عاقبت بخیری میخواد زیرسایه ی پرچم میان روضه ی امام حسین علیه السلام جااااااانم💔
دو سانتی داشتم دو ماه قرص خوردم دفع شد

به من قرص نداد . آمپول داد . حالا نگرانم آمپول اثر نکنه

نمیدونستم کیست به اون بزرگی دارم یهمدت تحرکم زیادبود خیلی زیاد سه روزتمام درد داشتم فکر میکردم کلیه هام خراب شدن اصلا درد زایمان بود باور کن بد س روز دوتا تیکه قهوه ای گنده ازم دفع شد  بد اون افتادم خون ریزی و رفتم سونو ببینم چ گوهی بود دیدم که اره هیچ کیسته بزرگی ندارم و توده ای نی

2706