2733
2739
عنوان

کمکم نمیکنین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 211 بازدید | 16 پست
والا من بیمارستان دولتی هم رفتم دکتر  اول برام ازمایش هورمونی و کبد و همه چی نوشت بعد دید مشکلی ...

حتی بهش گفتم میگه نیازی نیس از نوع جوش میفهمم مشکل هورمونی داری

جایی رو میشناسی خوب باشه معرفی کن میرم عزیزم خسته شدم کم خونی شدید گرفتم

عزیزم من متاسفانه نمیشناسم ولی خب خودم یه چیزایی تجربی از مادر بزرگم و از پرس و جوهای خودم یاد گرفتم،اگه شما تو ازمایشات کیستی چیزی نداری یه دوره دو سه ماهه عرق رازیانه مصرف کن به این شکل که مثلا دو هفته روزی یه لیوان سر یه ساعت مقرر بخور هفته سوم نخور سعی کن جوری باشه که تو پریودت قطع کنی و نخوری بعد یه هفته ده روز دوبار دوهفته مثلا بخور تا دو سه ماه،این عرق به شدت هورمونای زنانه رو متعادل میکنه،دوم اینکه یه مدت خودتو ببند به گرمیجات البته الان سخته چون تابستونه و ممکنه خدای نکردده به کبدت اسیب بزنی فعلا یه مدت مصرف سردیجات مث ترشی و لبنیات و هندونه و میوه های سرد رو لااقل کمتر کن تا فصل خنک که رسید به مدت بازم حدود دو ماه هر شب یه استکان دمنوش گرم درست کن بخور کار سختیم نمیخواد بکنی یه قوری کوچیک داشته باشی چهارتاذپر چایی و یه قاشق چایخوری پودر دارچین بریز بزار رو شعله کوچیک گاز بزار اروم دم بکشه یه رب ساعت بیس دیقه اروم بجوشه بعد بیار یه استکان بخور هر شب،سعی کن زیاد باهاش شیرنی نخوری چون شیرینی هر شب ضرر داره ولی با یه حبه قند میتونی بخوری بعضی شبام به خودت جایزه بده با یه شاخه نبات بخور

ان شاالاه که با این دوتا راهکار ساده خوب بشی اگه هم خدای نکرده تاثیری نداشته باشه که داره مطمین باش ضرر هم نداره

تازه دوتا ویژگی خوب دیگه این دوتا رو هم اکه خواستی بهت بگم

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷