2733
2739

؟ 

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من

ممنونم که جواب دادی .

سمت چپت بود یا راست ؟ بعدش کیست از بین رفت با پریودت؟

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
2728
نه داشتم و از اطرافیانم شنیدم که کسی داشته باشه

آمپول روش اثر کرد؟

منم کیست دارم ولی آمپول نزدم دکتر قرص جلوگیری میده  یه مدت باید مصرف کنی ،اونجوری نیس با یکبار آمپول خوب بشی ، من دارو گیاهی مصرف میکنم هنوز کامل خوب نشدم

دلم عاقبت بخیری میخواد زیرسایه ی پرچم میان روضه ی امام حسین علیه السلام جااااااانم💔
ممنونم که جواب دادی . سمت چپت بود یا راست ؟ بعدش کیست از بین رفت با پریودت؟

راست ولی من بجز این قضیه اختلال هورمونیم داشتم بشدت,تقریبا سه سال اولی ک تازه پریود شده بودم هر دوماه فکنم یا ماهی یبار بستگی به ازمایشم داشت تزریق میکردم بعد یهو بعد چندسال درس شد و تزریق نداشتم فقط الان قرص میخورم تا هورمونامو کنترل کنم,اگ نخورم باز بهم ریختس پریودم و ممکنه نشم,کیستمم کوچیک شده 1و نیم فکنم

منم کیست دارم ولی آمپول نزدم دکتر قرص جلوگیری میده  یه مدت باید مصرف کنی ،اونجوری نیس با یکبار ...

کیستت چند سانته ؟

2740
منم کیست دارم ولی آمپول نزدم دکتر قرص جلوگیری میده  یه مدت باید مصرف کنی ،اونجوری نیس با یکبار ...

دکتر به من گف آمپول زدی پریود شدی روز ششم پریودت بیا ببینم کیستت برطرف شده یا نه

راست ولی من بجز این قضیه اختلال هورمونیم داشتم بشدت,تقریبا سه سال اولی ک تازه پریود شده بودم هر دوما ...

دکتر به من گفت چون کیست داری شاید آمپول اثر نکنه . حالا استرس دارم اثر نکنه

کیستت چند سالته عزیزم ؟

دو تاست ابان ماه سونو دادم 5 سانت دو میل ، 5سانتو 4میل ، خیلی بهتر شدم ولی کامل رفع نشده ،دارو گیاهی هم اثرش طولانی تره ، باقرص میگفتن باید سه ماه بخوری 

دلم عاقبت بخیری میخواد زیرسایه ی پرچم میان روضه ی امام حسین علیه السلام جااااااانم💔
دو تاست ابان ماه سونو دادم 5 سانت دو میل ، 5سانتو 4میل ، خیلی بهتر شدم ولی کامل رفع نشده ،دارو گیاهی ...

ممنونم .

ان شاالله کامل زودتر رفع شه .

قرص گیاهی چی میخوری 

دو تاست ابان ماه سونو دادم 5 سانت دو میل ، 5سانتو 4میل ، خیلی بهتر شدم ولی کامل رفع نشده ،دارو گیاهی ...

کیست لعنتی همینه ولش کنی به حال خودش قرار نیس اتفاقی بیفته جز بدتر شدنش,داروهاتو بخور مرتب ازمایش و سونو بده و یه تجربه بگم هیچی واس بهتر شدنت بهتر از وزن کم کردن اگ تپلی و ورزش و فعالیت داشتن اگ لاغری نیس,هیچ قرصی انقد ک اینا تاثیر گزارن درس نمیکنه وضعو,داروهای گیاهیم ول کن بابا,تاثیر ندارن فقط عوارض داره

دکتر به من گف آمپول زدی پریود شدی روز ششم پریودت بیا ببینم کیستت برطرف شده یا نه

هیچ دارویی نداد دیگه ، کوچیک بود کیستت ،بعضی کیست ها خودشون رفع میشن بعضی نه نمیدونم چرا اینجوری گفته معمولا این که قرص جلوگیری میدن مثلا واس دوماه ،بعدش میفرستن سونو، دکتر منم گفت یه ماه استفاده کن بعد برو سونو در صورتی که سه ماه باید میخوردم 

2706