2733
2734

ما ده سال باهم بودیم ۵سال دوستی و نامزدی ۵سال زندکی مشترک مثلا عاشقم بود به سختی بهم رسید نمی‌دونم بعد از بارداریم چی شد سر و گوشش جنبید خیانت کرد آخرشم پیله شد جدا شیم با بچه نوزاد فکرشو کنید چی به روز من آورد🥲نابود شدم با بچه کوچیک تو راه دادگاه....بعد یادمه اواخر همش بهم می‌گفت چه غلطی کردم ازدواج و متاهلی خیلی سخته ب دوستام همش میگم ازدواج نکنید خوش ب حال دوستام مجردم عشق و حال دنیا رو میکنن ازین مدل حرفا...بعد الان دوساله جداییم سر مخارج بچه بحثمون شد گفت ببین مشخصه تو منجلاب و بی پولی داری غرق میشی این تاوان مهریه اجرا گذاشتن هست بعد گفت من تازه عقد کردم خودمم مسیولیت زندگی جدید دارم گفتم شاهنامه آخرش خوشه منتظرم ببینم تاوان آدمای خائن چیه گفت میبایست برا شوهرت کم نداری شوهرت نره سمت یکی دیگه،😏گفتم بهتر که رفتی ب سلامت ...

گفت هه من پیشرفت کردم ماشین جدید گرفتم ازدواج کردم اما تو چی لنگ چند غازی...

خدایا ببین آخه چه راحت با زندگی و آبروی من بچمون بازی کرد حالام پیشرفتشو تو سر من میزنه بعد گفت زن جدیدم خیلی با تو فرق داره تازه میفهمم زندگی یعنی چی🥺در حالی که زندگیمونو خودش خراب کرد من نمی‌دونم این چه عدالتیه من با سختی با بچه اون متاهل شد راحت پیشرفتم کرده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تو هم ازدواج کن 

به شوهر سابقت فکر نکن درسته بچه داری ولی یه زندگی هم برای خودت باید داشته باشی بچه ت بزرگ میشه ولی جوونی هات دیگه برنمیگرده با کسی ازدواج کن که بچه تو قبول کنه

نسخه ای که برای یه خانم سی چهل ساله میپیچید برای یه خانم ۱۷ ساله نی نی سایتی نپیچید شرایط هر کسی فرق میکنه👒

اونکه دروغ میگه مطمئن باش

ان شاءالله زندگیت از عسل هم شیرین تر بشه

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹
2740
از کجا معلوم حرفاش درسته؟

اخه تا حدودی از یه آشنای دور شنیدم اصرار داره ب خانوادش برن براش خواستگاری ‌‌وطرف بهم گفت تو هم نشین ب فکر ازدواج باش این داره ازدواج می‌کنه ماشینم که دیدم خریده همش هم گردش و مسافرتن بچم زنگ میزنم که بیاد دنبالش میگه فلان شهرم...درستم میگه عکس پروفایلش مشخصه 

برو سایت رویش همسریابی اینقدر مردا هستن مثل خودت ازدواج کن تو هم به خوشبختی برسی انشالله  خدا ...

خب آخه با بچه ب نظرم سخته ولی اون راحت عین یه پسر مجرد بهش زن دادن منم اگه بچه نداشتم خواستگار داشتم قطعا

2706