2733
2739
عنوان

مشکل من و همسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1396 بازدید | 107 پست
مگه میشه ندونی چقدر حقوق میگیره؟؟ اس واریزیشو نگاه کن خب. 

میاد پایا ۸ تومن ولی همه میگن کارمند های دادگستری محال ۸ تومن بگیرن آخه هر ماه ۳ تومن واس خریدای رفاه کم میشه و ۲ تومنم از ۸ تومن کم میشه واس وام خونه خودمون.در کل پایا میاد ۸ تومن امسالم گفتن ۲۰ درصد افزایش صبح نگا کردم اس باز دیدم نوشته بود مانده ۸ تومن ولی پایا نه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زیادی حساس شدی حالا ۱۲بگیره یا ۱۵ .تو ی مبلغ مشخص ماهیانه بگیر ازش .خرج خونه رو میخای بگیری دستت تو ...

میگ بیا یه تومن آخه شاید من ۵ تومن نداشتم یه تومن خوب بود؟؟

2742
اها😂 ۶تمن خیلی خوبه نمیدونم چرا نارازی هستش مهم اینه زندگیه بگذره و نیازا فراهم شه 

اخه تو دلم میگم ۳ تومن از سود پولیه ک یکم از عروسیم جمع شد و یکمم مامانم گذاشته روش.و ۲ تومنم باز مامانم میده بهم هرماه میگم پس چرا ازدواج کردم ؟؟؟؟اینایی ک میگن سخت نگیر درک نمیکنم اصلا

ولی خواهرانه میگم خرید مایحتاج خونه تو تنهایی نکن و اصلا تقبل نکن ،یعنی مردی که خرید و بده دست زن میشه مکسی میلیانوس که صد سال تو غار بوده ،حالا بیا بهس بگو این شامپو رو خریدم ۱۵۰تومن مگه باور میکنه 

خدایا مراقب خودت باش ما جز تو کسی و نداریم ♥️
اخه میدونی خانواده من کلا از پدر مادرم گرفته تاااا خاله هام و دختر خاله هام شوهر تو دستشونه مثلا میش ...

منم اوایل میخواستم اینجوری کنم دیدم وا نمیده و بیشتر خودم ایترس و فشار میکشم کلا بیخیال موضوع شدم

نیازهامو میگم اونم میخره تموم میشه میره

2740
هر مردی قلق داره با لج و لجبازی نمیشه راه به پی بردن حقوقش ببری،

راه میبرم آخرش ولی دلش اصلا راضی نیس و هی تو بحثای کوچیک میگ بده یا نمیگم دیگ.من میخام تو دلش راضی باشه آخه من زنشم لامصب

بچه هایی که میگن سخت نگیر ،کدومشون دلش میخواد ندونن شوهرشون چقدر حقوق میگیره ،چقدر وام داره ،کجا خرج کرده ؟مگه دوست دخترشه که بگی نیازاتو بگو برات براورده کنه !!!!زنشه زنش 

خدایا مراقب خودت باش ما جز تو کسی و نداریم ♥️
بچه هایی که میگن سخت نگیر ،کدومشون دلش میخواد ندونن شوهرشون چقدر حقوق میگیره ،چقدر وام داره ،کجا خرج ...

افرین درود برتو منم همین میگم . چرا نباید. ی مرد اینو نفهمه ک بابا لامصب من زنتم من محرم همه کاراتم.

میاد پایا ۸ تومن ولی همه میگن کارمند های دادگستری محال ۸ تومن بگیرن آخه هر ماه ۳ تومن واس خریدای رفا ...

اها خب هر چی هست رو با هم خرج کنین. الان برای منم کارت دست شوهرمه اما من میگم چی بخره خریدای خونه وام و قسط اجاره خونه برای بچه و غیره ریز به ریز که خرج می‌کنه من میگم اینو بخر اینو نخر. اگه چیزی برای خودم بخوام هم میگم اینقدر مبلغ بهم بده بسته به نیازم. مبلغ مشخص نداره. 

اخه تو دلم میگم ۳ تومن از سود پولیه ک یکم از عروسیم جمع شد و یکمم مامانم گذاشته روش.و ۲ تومنم باز ما ...

نگا من ی دختر مجردم قطعا خرج و مخارج برا من خیلی فرق داره با تو یا شرایطمون اما تو شوهرت مطمعنن واست لباس و اینا خرید میکنه 

نمیگیره؟یا وسایل خونه لوازم ارایشی اینا؟

وقتی اینارو بگیره واقعا خرج زیادی نمیمونه دیگه واسه خدت باور کن ۱تمن کفاف میده

نههههه ۲تومن مامانش میده ۳تومن سود میگیره یه تومنم پیشنهاد شوهرش ! چقدر گیره پولی اه

ینی میگی ب پول خودم قانع باشم و گه گاهی ازش بخام فلان مانتو رو یا فلان شلوار برام بخر؟و هیچی از حقوقش ندونم؟من زنشما

2706