2752
2734
عنوان

مشکل من و همسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1445 بازدید | 107 پست

وای دختر چه حوصله ای داری ها

میشینی دونه دونه حساب کتاب میکنی؟ تازه کلی استرس و فشارش بهت میرسه

من که همه چی رو سپردم دست خودش اصلا کارتش رو تا حالا نداده دستم

هرموقع چیزی لازم داشتم گفته باهم بریم بخریم و یا پولش رو زده به کارتم

ولش کن بزار خودش مدیریت کنه تو هم هر موقع چیزی برا خونه لازم بود بگو بخره

وای ن اصلا اینا به هم خرج نمیکنن اصلا ی عادتی دارن به هم خرج کنن پول همو صد درصد میدن.یبار واس مادرش ...

اهااااان پس دیگه علتش و باید توی خودت پیدا کنی ،ببخشیدا شاید شما ولخرجی میکنی که نمیخواد همه حقوقش و رو کنه 

خدایا مراقب خودت باش ما جز تو کسی و نداریم ♥️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اما اینکه نمیخواد بفهمی چقدر حقوق میگیره بخاطر اینه که ممکنه بهش گفته باشی اینجا خرج نکن و فلان و به ...

اره بهش میگم وام مام برندار گرونیه.میگ باشه ولی میدونم حتما برداشته کارمند و وام هاش.حالا میگ فیش ببینه مثلا ۱۵ تومن حقوقم و اس میاد ۸ تومن این غر میزنه ولی ب علی قسم اگ راست همه چیو بگه منو قانع کنه بگ واس ایندمون تلاش می‌کنم و بهم اعتماد کنه من چی میگم آخه بهش من فقط حرفم اینه یبار تو جمع یکی گف حقوق شوهرت چنده موندم تا خاستم یه چی سر هم کنم اون دختر خالم ک شوهر اونم کارمند دادگستری زود گف ینی از همه چیه شوهرش خبرداره زندکی ینی اون😔

2731
اره بهش میگم وام مام برندار گرونیه.میگ باشه ولی میدونم حتما برداشته کارمند و وام هاش.حالا میگ فیش بب ...

ببین عزیزم اول اینکه حقوق شوهرت اصلا به کسی ربطی نداره اما به شما حتما ربط داره ،هرکی پرسید بگو خداروشکر کفاف زندگیمون و میده 

اره بهش میگم وام مام برندار گرونیه.میگ باشه ولی میدونم حتما برداشته کارمند و وام هاش.حالا میگ فیش بب ...

اینجا که مشکل از کسی هست که سوال خصوصی پرسیده،شما حتی اگر هم میدونستی نباید می‌گفتی تا طرف حد و حدود خودش رو متوجه بشه.

خب این۶ من گیرم؟😐😂

😂😂😂

نه خط اخره کامنت وباشما نبودم که

مخاطب خط اخر استارتربود😀

من دگر سوی چمن هم سرِ پروازم نیست،که پرِ بازم اگرهست دلِ بازم نیست💔ویران شده راه منت معمارنباشد،ویرانه ی مارابگذارید که ویران بماند...
وای دختر چه حوصله ای داری ها میشینی دونه دونه حساب کتاب میکنی؟ تازه کلی استرس و فشارش بهت میرسه من ...

اخه میدونی خانواده من کلا از پدر مادرم گرفته تاااا خاله هام و دختر خاله هام شوهر تو دستشونه مثلا میشینم یجا تو جمعشون هی میگن وای حقوق بیاد این کارو میکنم نه میکنیم فعل من رو میارن انگار خودشون کار میکنن یا مثلا شوهرم اضافه کاریش گذاشته کیفم الهی😍اینجوری میکنن درحالی ک من نمیدونم اصلا این اضافه کاری میگیره یا نه کلا پنهان کاره این خانوادمه ک باعث مقایسم میشه و من ذهنم داغون میشه

اخه میدونی خانواده من کلا از پدر مادرم گرفته تاااا خاله هام و دختر خاله هام شوهر تو دستشونه مثلا میش ...

پنهان کاربودن خیلی بده ،میتونه علتش این باشه که با صداقتش نتونستید کنار بیاید ،فکر کنید ببینید از اول اینجور بوده یا در طی زندگی اینطور شده 

2706