2737
2734
عنوان

خانومایی که پسربچه دارین بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 724 بازدید | 65 پست
دیگه اجازه نده خب،تا دیدی پتو برداشتن بگو پتو متو نداریم پتو ممنوع،به پسرم تو خونه بگو،بگو مامان همی ...

اره اجازه ک دیگه نمیدم 

ینی به مامان اون بچه بگم؟

ب پسر خودم بگم درموردش یا ندیدبگیرم

منم نمیزارم ولی این فامیله نزدیکه

نزدیک باشه باید حواست بهش باشه پتو هم بهشون نده اجازه نده با هم تنها شن اگرم تکرار شد به بزرگترش بگو

فقط 20 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامان فسقلی جون 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اره اجازه ک دیگه نمیدم  ینی به مامان اون بچه بگم؟ ب پسر خودم بگم درموردش یا ندیدبگیرم

نه منظورم این بود که به پسر خودت بگی

به مامان اون بچه غیر مستقیم بگو،مثلا بگو تو همسایگیمون فلان طور پیش اومده ،خیلی مواظب بچه مون باشیم

2740
واقعا اموزش های جنسی خیلی مهمه من که تو راهی پسر دارم اومدم ببینم مشکلتون چیه پسر خواهرم الان دانشج ...

وای یا خدا 

اره منم خیلی حواسم بهش بوده همیشه ولی این بچه رو فکر نمیکردم اینجوری باشه

برای اولین بار ۲۰دقیقه موند یجایی که یه پسر کلاس ۴یا ۵داشتن تنها هم نبودن  پسرم وقتی اومد گفت ...

عجب زمونه ای شده سعی کن دگه همیشه بهاش باشی ب نظرم باید بری پیش اون پسره بهاش حرف بزنی یا ب مدیر مدرسشون بگی 

دیگه ک نمیزارم برن  ولی درموردش از بچم سوال نکنم؟

چرا به نظرم بپرس ولی سعی کن اروم بپرسی که نترسه فردا چیزی ازت قایم کنه یه سری اموزش بهش بده که کسی حق نداره به یه سری جاها دست بزنه حتی اگر فامیل نزدیک واشنا باشه 

فقط 20 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامان فسقلی جون 
2706