2733
2734
عنوان

عشقم فوت کرد

3531 بازدید | 121 پست

بچه ها عشقم که فوت کرد  دقیقا همون  روز که  خاکش کردت شبش اومد به خوابم و گفت بیا بریم  دقیقا با همون ماشینی که تصادف کرد و فوت شد اولش گفتم نه نمیام پشا سرمون حرف میزنن اون گفت دیگه مهم نیست سوار شدم و سه تا دسته گل بهم داد ولی بعدش باهمدیگه رفتیم خونه خواهرش   تعبیرش چیه ؟ هنوزم دوستم دارع یا فراموشم کرده؟😔💔 خیلی نگرانم  تو گوگل نوشته بود کسی که وارد برزخ بشه  دیگه  عشقش فراموش میکنه ولی من خیلی  دوست داشت  حتی بمیرمم دیگه سمتم نمیاد؟ 😔   میترسم اون دنیا  وجود نداشته باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیز دلم منم شیش ساله که مرده اما من دارم باهاش زندگی میکنم🙂💔

به زور منو بردن سر سفره عقد با پسرعموم...عشقم شب عقدم خودکشی کرد دنیام سیاه و تار شد تو تيمارستان بستری شدم و طلاقم داد و الان زن و بچه داره و من موندم و یه سنگ قبر سرد که همه آرزوم توش خوابیده..😔💔دروغه که میگن خاک سرده..
2728

شما دیگه چیکار به اون دنیاش دارین🙁🙁

آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است.                                                                *************************************************    از دیروز بیاموز برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش و تلاش کن💫
2740

خدارحمتش کنه، وبه شما صبر بده ،ولی اسی طرف فوت شده توهنوز به فکر اینی دوست داره

👑باران هم باشی برای کاسه های وارونه کاری نمیشه کرد🤞درلحظه زندگی کن،اما به هیچ لحظه ای دل نبند...🤞من تنهاییم قشنگ تر از این آدماست🤞آرامش یعنی قضاوت دیگران برات مهم نباشه🤞

اون دنیاهست و میتونید باهم زندگی کنید.خدارحمت کنه

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
عزیز دلم منم شیش ساله که مرده اما من دارم باهاش زندگی میکنم🙂💔

الهی بمیرم برا دلت دختر🥲

میشه یه صلوات بفرستین برای حاجتم💛 بگید به نیتتون آیت الکرسی بخونم💚 من با دعای نی‌نی سایتی‌ها خیلی حاجت روا شدم💜
2706