2737
2734
عنوان

عشقم فوت کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 3544 بازدید | 121 پست

عزیزم 

خدارحمتش کنه 

شما ک همسرش نبودی

اگه کسی همسرش بمیره متوفی تو عالم برزخ منتظرش میمونه ازدواج نمیکنه

اگه همسر توی دنیا ازدواج مجدد کمه اون فرد فوت شده توس برزخ ازدواج میکنه

میگن دعای شما اجابت میشه، برای ازدواجم یه صلوات بفرستید 🙏🩷
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عزیز دلم منم شیش ساله که مرده اما من دارم باهاش زندگی میکنم🙂💔

تو هم نتونستی فراموشش کنی؟ به من میگن فراموشش کن بخدا یادم به رفتارش به علاقه ش میوفته که اخرشم بهم نرسید میسوزم 😭  چقدر اینده م  با اون دیدم 

عزیزم من امضاتو متوجه نشدم طلاقتون داد بعد زن و بچه داره ؟

نه نذاشتن به عشقم برسم منو سر یه وصبت احمقانه پدر بزرگمهر زور به عقد پسر عموم درآوردن عشقم شب عقدم خودکشی کرد و مرد بعدش من روانی و بستری تیمارستان شدم اون بی پدر هم طلاقم داد الانم زن و دوتا بچه داره 

امیرعلی من تو در وجود من ریشه کرده ای تو یه تیکه از قلبمی که همه جا با خودم دارمت 🖤

یه سری کامنتا تو هر تاپیکی بوی گند بی فرهنگی میده اینجام هستن متاسفانه 

خدا رحمتش کنه 

آنجا که راه نیست خدا راه میگشاید ۱۰/۲۴.....من منتظر یه معجزم یه چیزی که خیلی از خدا خواستم به کمک یه راه حل دوست داشتی برای آرزوم یه صلوات بفرست ♥️ 1402/3/7پشت هر تاپیک یک انسان نشسته نه ربات. به قلب و احساسات اون ادم قبل از نظر دادن فکر کنیم و انسانیت رو زیر پا نذاریم...باشعوری اونجاس که تو جمع چیزی نگی که یهو طرف آب بشه بره تو زمین و دلش بشکنه🍃باشعوری اونجاس که یکی ناراحته بغلش کنی سرشو بذاری رو سینت بگی غصه نخور باهم درستش میکنیم 🍃باشعوری یعنی یکی دلش گرفته زمین و زمانو بهم میبافی تا فقط یه لبخند بزنه🍃با شعوری یعنی پز داشته هامونو ب کسی ندیم 🍃باشعوری یعنی داشته های کسی رو مسخره نکنیم شاید اون تنها دلخوشیش باشه🍃باشعور باشیم 
2738

خواهر گلم چقد دلم شکست با تاپیکت ،درکت میکنم ،عشق خیلللی درد بدیه خیلیی بده ای کاش خدا کاری نکنه ادم عاشق کسی بشه ک قرار نیس بهش برسه من عشقم نمرده ولی در واقع مث مردس یادشم میخوامش تو قلبمه ولی یقین دارم سهم من نیمشه ،دعا میکنم سهمم شه سهمم نمیشه از عشقشم تو سرم کم نمیشه ،من درکت میکنم آبجی گلم میدونم چقد فکر و ذهنت مشغوله ولی آروم باش قطعا اونم عاشقته هر جایی باشه چه برزخ چه بهشت

تو هم نتونستی فراموشش کنی؟ به من میگن فراموشش کن بخدا یادم به رفتارش به علاقه ش میوفته که اخرش ...

نه چطور میتونم فراموش کنم من باعث شدم جونیش هدر بره 🙂💔

امیرعلی من تو در وجود من ریشه کرده ای تو یه تیکه از قلبمی که همه جا با خودم دارمت 🖤
کاش میشد توی اون دنیا همه آدم هایی که بهم نرسیدن...برسن

منم دلم میخواد اون دنیا با آدمایی که دوسشون داشتم دوباره دور هم جمع بشیم تو یه جا که دیگه از سختی و بدبختی خبری نباشه فقط دلخوشی باشه به نظرم این یعنی بهشت ولی خدایی که انقد اذیت میکنه بعید میدونم بذاره همچین چیزی به وقوع بپیونده

بهشتم اونورش باشه به این برزخ نمی ارزه...
2706