2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

از هر ده تا تاپیک هشت تاش چرته

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

یه زنه نوشته بود 

فقط خانمای متاهل بیاین

پرسیده بود که:

من با شوهرم ر. .ا. 

بطه داشتم شوهرم الوچه کرد توم 

الان در نمیاد

یکیم نوشته بود سیر کردم تو اونجام که عفونت هام بره الان در نمیاد مونده توش🙂💔

چرت نبود تلخ بود یه خانم همسرش به بهانه کار میرفته یه شهر دیگ ولی اونما گویا زن گرفته وبعد از فوتش که داشته به سمت زن وبچه اش میامده واین تصادف رخ داده،سر قبرش برادراقا میگه دیدی چه کردی باخودت هی گفتیم نرو نکن،زنه تازه اونجا میفهمه شوهرش چه کرده همه پولا رو برمیداره با دوتا بچه اش مجدد ازدواج میکنه خوشبختم بود

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید

اینکه راجب مسایل رخت خوابشون حرف میزنن.ی تاپیکی هم خوندم اسی میگفت بچم ۵،۶سالشه کارتون میزاریم براش میریم دوتایی حمام.هی میاد در میزنه و میره.بعضیا میگفتن چ باحال😳ی بنده خدا گفت چ کاری هست جلو بچه اسی گفت از الان ببینه عادت میکنه

2738

چرت ترین کاربر رو میتونم بگم که یکی اومده پیچیده به پاچه من چرا کامنت میذاری😑😑😑😑 عههه بگو به تو چه ربطی داره😳😳😳😳بعد میگه حتما خانه داری عقده ای شدی😳😳😳😳😳😳 و ادعاش میشه تحصیلکرده با شعوره

د بگو تو اگه شعور داشتی اولا پاچه کسی رو نمیگرفتی

دوما ب کسی توهین نمیکردی اونم به زنهای خانه دار یا به هر کسب که به هر نحوی نتونسته درس بخونه

😑😑😑😑

بخدا بیشعورترین فردی بود که توعمرم دیدم 

کاش این کامنتمو ببینه

یه زنه نوشته بود  فقط خانمای متاهل بیاین پرسیده بود که: من با شوهرم ر. .ا.  بطه داش ...

با طعم آلوچه دوست داشته🤣🤣

واسه کسی که دکترا گفتن هیچوقت نمیتونی طبیعی باردار بشی یه آی وی اف نا موفقم داره دیگه هم پول آی وی اف نداره بچه هم خیلی دوست داره چه دعایی میکنی؟ (معجزه میخوام فقط ازت خدا😪😪)

تاپیک حس ششم با اختلاف چرت ترین تاپیکه

سوال در مورد عطر و میکاپ و لوازم ارایشی داشتین ریپ بزنین😁پروفایل عکس خودم و دوستامه😀🌱مو بلونده منم🤩کیمیا نیستم اسم کاربریم میا هست چون تنها چیزیه که اون لحظه به ذهنم رسید و گذاشتم رو کاربریم پس لطفا هی نپرسید اسمت کیمیاس😂

کاری ندارم مبارکون باشه ...تاپیکهایی که عکس بیبی چک میذارن مثبته بازنظرمیپرسن ببینیدمثبته یانه ..باورتون نمیشه به طورمشخص روی خودبسته گنده مثبت .منفی.کاذب ونشون داده ...

الهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم .هدیه برای امام زمان ...خدایاشکرت .ممنونم ازت .                        
2706