2737
2739

۱۱ روزه که با دوتا بچه ش اینجاست ماهم وضع مالیمون اصلا خوب نیست .این چند روز که خونمون بوده خداشاهده یک لیوان جاب جا نکرده وقتی غذا میخوره بلند میشه میره اون ور با بچع هاش بازی میکنه  اصلا محل نمیزاره بهم.منم فقط با روی خوش باهاش برخوردمیکنم خداشاهده.نمیخام معذب بشه .   بابا و مامان و کلی خواهر برادر داره ولی خونه شون نمیره  و از صبح تا شب فقط تلفنی باخواراش صحبت میکنه  شوهرم هم خیلی هواشو داره خیلی خوشحاله که اینجاست ولی من خیلی خسته م بخدا از درد پا و کمر  خوابم نمیبره از بس همش سرپا م و کار میکنم هیچ کس هم دنبالش نمیاد  خودش میگه تا یک ماه اینجا میمونم بعد میرم تکلیفمو روشن میکنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

به پدرمادرش بگید شماام انقد نشور بساب واجب نیست 

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید

وایی یاخداااا درکت میکنم خیلی سخته خدا بهت صبرررربدهههههه ب شوهرت بگو خب کار نمیکنه سخته . اومدیموکسی نیومد دنبالشش میخاد تاکی بمونه

چه زیبا گفت مولا نا ای اشک اهسته بریز غم زیاد است ای شمع اهسته بسوز که شب دراز. از در این روزگار کسی اسرار کسی نیست ما تجربه کردیم مشتی..! کسی یار کسی نیست ️   
چجوری بعضیا انقدر بیشعور ‌ پرو هستن😐

اینجوری نگو لطفا توشرایطش نیستیم ما شاید از اعصاب خوردی زیاد اینجوری شد قبول دارم ک حق با استاتر هست خسته شدن واقعا حق دارند ان شالله خا براشون جبران میکنه به صورت عالی و خوب پاداششو میده

2706