2733
2734
عنوان

خواهر شوهرم قهر کرده اومده خونه ی ما

| مشاهده متن کامل بحث + 1327 بازدید | 73 پست

همین اخلاق عنش بوده که با شوهرش به اینجا رسیده من از همین تریبون حق رو به شوهرش میدم کسی که نمیدونه وقتی میره تلپ میشه خونه برادر باید کمک بده پس یعنی تو زندگی شحصیش فوق العاده بی شعوره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا مقصر خودشونند وقتی پدرمادر داره جایز نیست ۲ماه خونه اینا بمونه

اونم دیده ایشون با افتخار خدمات میده معذب نیست

نمیگم توهین کنه یفربی احترامی ولی یه کاری کنه طرف حس  کنه بسه دیگه یکم رودربایستی داشته باشه با سکوت با کمی کمک خواستن  ک فلانی ظرفا با تو 

کاربری دست هشتاد میلیون نفر ب جز شما                             
2742
بچه هام میگم مامان  بچه هاش نمیزارن درس بخونیم از بس سروصدا میکنن  منم میگم مهمونن اشکال ن ...

چقد رفتارش بده‌

ینی واقعا حس نمیکنه زن و شوهر نیاز ب خلوت کردن دارن

اینجوری نگو لطفا توشرایطش نیستیم ما شاید از اعصاب خوردی زیاد اینجوری شد قبول دارم ک حق با استاتر هست ...

اعصابش اگ خورده فقط با موندن خونه ی این داداشش و گزاشتن زحمت رو دوش این زنداداشش ریلکس میشه؟ خب خونه بقیه هم بره ک زحمتا تقسیم شه. دیگه خونه مادرش ک باید راحت تر باشه بره اونجا خب

اینجوری نگو لطفا توشرایطش نیستیم ما شاید از اعصاب خوردی زیاد اینجوری شد قبول دارم ک حق با استاتر هست ...

چرا اینجوری نگم ؟ 

بخاطر راحتی خودش از خونش و شوهرش قهر کرده خواسته تو زندگی خودش سختی نکشه بعد اومده سربار اینا شده زندگی زن داداشش رو خراب میکنه 

این آدم چیه ؟ پرو و بیشعوره دیگه چون اگر بیشعور نبود حداقل جبران میکرد کمک میکرد استارتر کلفت خودش و بچه هاش نیست که 

چقدر مهربونی

ولی بفکر بچه هات باش کم کم فصل امتحانهاس

به همسرت بگو فکری برداره

خدایاهیچوقت دخترخاله نامردموونامزدمونمیبخشم،نامردی خیلی سخته😔کاش میمردم یاباغریبه ازدواج میکرد😔من برج۸نامزدم اومد خواستگاری وبرام انگشتراوردن ونشون شدیم وقراربود7.7عقدکنیم هروقت میرفتم بیرون تنهانمیرفتم یکباردخترخالموبردم برج۱ اونجاعاشق نامزدم شد ومخ شو زد خردادماه همش بحث میکردباهام ونامزدم۹خردادبامن بحث بدی کردوقهرکرد۱۷خردادبهش پیام دادم ازدلش دربیارم ۲تاخطش خاموش بودمثل دیونه هاشده بودم میرفتم محل کارش ببینمش هعی دنیا💔🖤تاشهریورماه پیداش شدگفت بیاببینمت انگار دنیاروبهم دادن کاش نمیرفتم بهم گفت عاشق دخترخالمه ومیخوادتش و۲۷شهریور عقدش کرد😔😔دلم شکسته نمی بخشمشون😭😭🖤💔💔💔❤️‍🩹برام دعاکنیدحالم خوب بشه❤️‍🩹💔واسه داداش گلمم دعاکنیداون عاشق دخترخاله اخریم بود(خواهرهمین نامرد) که بااینکاری که خواهرش کرد متاسفانه عقدداداشموودخترخالم بهم خورد حال داداشم خیلی بده...
2740

از بس بداخلاقه شوهرش میگه من دنبالت نمیام  برو طلاق بگیر اینم میگه یه ماه دیگه میرم واسه طلاق شهرم از اون آدمای بیخیال خانواده دوسته که فقط خواهراش براش مهمن 

اونم دیده ایشون با افتخار خدمات میده معذب نیست نمیگم توهین کنه یفربی احترامی ولی یه کاری کنه طرف حس ...

اره یا مهمانی خانه مادرم دعوتیم اگه ممکنه برو پیش مادر پدرت 

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
بچه هام میگم مامان  بچه هاش نمیزارن درس بخونیم از بس سروصدا میکنن  منم میگم مهمونن اشکال ن ...

شوهرت مخالف اومدنشون نبود واقعا؟ اخه میگی وضع مالیتون اوکی نیس، پیش هم نمیخوابید و.... این چیزا باید مرد رو هم اذیت کنه

الهی یا ارحم الراحمین مسیر ازدواجم رو هموار کن 🤲🥺

به آدم بیشعور محبت زیادی نکن هار میشه 

به بچه هاش بگو صدا ندن بچه هات درس دارن 

بچه های شما تو خونه خودشون راحت نباشن که اونا اونجا راحت باشن ؟ پاشه دست بچه هاش رو بگیره بره خونه ننه اش قهر بمونه 

2706