2733
2739

من تو خونه‌ی پدریم بیست سالمه 

آخرین دختر خانوادم و تنهام نمیزارن از خونه بیرون برم پول بهم نمیدن برام خرید کوچیکی حتی نمیکنن برا بیست تومن شارژ چند روز التماس میکنم نمیزارن درس بخونم و همیشه دعواست خونمون خواهرام هم قطع ارتباط کردن 

حتی نمیزارن درس بخونین😐😐😐

آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است.                                                                *************************************************    از دیروز بیاموز برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش و تلاش کن💫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به شرطی که ازدواج خوب و مناسب بکنی بله خوبه، خودتو از چاله درنیاری، بندازی تو چاه

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
2728
نه نمیزارن تازه دوساله که مشکل دارم اما نمیزارن برم دکتر 

خداییش جدی میگین🙁🙁

آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است.                                                                *************************************************    از دیروز بیاموز برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش و تلاش کن💫
به شرطی که ازدواج خوب و مناسب بکنی بله خوبه، خودتو از چاله درنیاری، بندازی تو چاه

دیگه واقعا توان ادامه ندارم 

از یه طرف همه‌ی متاهلا میگن ازدواج اشتباهه همین نگرانم میکنه که بدتر بشه 

آزادی نداری 

وضع روحیتم احتمالا ازونجا که همه قهر کردن رفتن معلومه داغونه با قراره داغون شه 

چیزیم نداری واسه خودت چجوری تحمل میکنی

گوشی چجوری گرفتن؟

عزیزم منم بعضی وقتا تو وضعیت های مشابهی مثل تو هستم ولی با خودم فکر میکنم اگه با یکی ازدواج کنم که بد تر از خانواده ام باشه چی؟ اون موقع نه راه فراری هست نه اینکه میشه همچین زندگی ای رو تحمل کرد .اگه خانواده ام کسیو قبول کردن که مثل خودشون بود و همچنان آزادی نداشتم چی؟

اینارو هم در نظر بگیر 

اگه خواهرات تونستن با آدمای خوبی ازدواج کنن و پشیمون نیستن پس احتمالا توام میدونی امیدتو از دست نده 

2740
دیگه واقعا توان ادامه ندارم  از یه طرف همه‌ی متاهلا میگن ازدواج اشتباهه همین نگرانم میکنه که ب ...

با چشم باز آدم درست انتخاب کنی خیلی هم خوبه

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
نه نمیزارن تازه دوساله که مشکل دارم اما نمیزارن برم دکتر 

اما خب اخه دلیلشون چیه که نمیزارن درس بخونین🙁🙁🙁

اره اما کسی باور نمیکنه 😱😱😭😭😭 تازه این فقط بخشی از مشکلاتمه با پدر و مادرم 

اخه هر ازدواجی هم بدرد نمیخوره ممکنه خدای نکرده یوقت از چاله در بیاین بیوفتین تو چاه☹️☹️

پارانوئید دارن 😐🤡

یعنی برای این کارشون هیچ دلیلی ندارن☹️☹️☹️

2706