2733
2739
اون روز تگت کردم نبودی نگرانت شدم خوبی چخبر؟

سلام قربونت برم 

ندیدم بخدا

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨
دقیقا منم معتقدم نامزد الانم جز فرشته نیست انشالله عزیزدلم بیای خبر ازدواجتو همین ماه پیش رو بهم بد ...

😍مرسی از دعای خیرت، الهی خدا عزیزانتو نگه داره و همیشه از ته دلت در کنار عشقت شاد باشی، یاد شبایی افتادم که از ناراحتی زار میزدم اما ناامید نبودم خدا مهر اون ادمو از دلم برد و یکی و اورد که تمام معیارهایی ک از یه مرد میخواستم و داره

خدایا شکرت♥️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام قربونت برم  ندیدم بخدا

هر موقع نوتیف میاد از طرفت تو سرم پلی میشه ناننننن بربریییییییی تازه بربرییییییی نان بربرییییی گوندا پورتاغال

خانمِ آقایِ پسر عمو🤭💜۲۹ متر زبون دارم پس باهام بحث نکن چون اونی که میبازه خودتی ماچ به کلت😘ّمخاطب من یکسری ... های نینی سایتین،بقیه که جون منن به دل نگیرن💜میدونم میخوای کمکم کنی ولی من برای تجربه های بیشتر به این سایت سر میزنم پس لطفا زیر ۱۸ سال سعی نکنن که منو راهنمایی کنن🤍ممنون میشم
@دلنیا_دختر_نازم     منو یادتونه؟ لیمو ترکیده زادم روزای سختم بودین من دوباره ازدواج ...

الهی دورت بگردم اررره یادمه من تو تاپیک کدوم کاربر رو دوس داری تگت کردم 

همییییشه میومدم تاپیکاتو میخوندم کلی ناراحت میشدم 

واااای خدارو شکرررر بین این همه نگرانی ی خبر خوب شنیدم خوشحااالم کردی خیییلی😍😘

2731

فسیل شید به پای هم آیدا بالام

بهترین برا قلب مهربونت

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨
😍مرسی از دعای خیرت، الهی خدا عزیزانتو نگه داره و همیشه از ته دلت در کنار عشقت شاد باشی، یاد شبایی ا ...

منم همین روزارو گذروندم💜خوشحالم بعد سختیا حالم خوبه

خانمِ آقایِ پسر عمو🤭💜۲۹ متر زبون دارم پس باهام بحث نکن چون اونی که میبازه خودتی ماچ به کلت😘ّمخاطب من یکسری ... های نینی سایتین،بقیه که جون منن به دل نگیرن💜میدونم میخوای کمکم کنی ولی من برای تجربه های بیشتر به این سایت سر میزنم پس لطفا زیر ۱۸ سال سعی نکنن که منو راهنمایی کنن🤍ممنون میشم
هر موقع نوتیف میاد از طرفت تو سرم پلی میشه ناننننن بربریییییییی تازه بربرییییییی نان بربرییییی گوندا ...

الهییی 

اله جانیان

2738
الهی دورت بگردم اررره یادمه من تو تاپیک کدوم کاربر رو دوس داری تگت کردم  همییییشه میومدم تاپیک ...

ندیدم خواهری دورت بگردم ببخشید منو💜یادمه جقد ناراحت بودی واسم،

نامزد الانم فرشستس 

همه چیو راجع گذشتم میدونه کلیم مراقبمه

جواب دعاهای شماها بود که خدا ایشونو قسمت من کرد🥺

فسیل شید به پای هم آیدا بالام بهترین برا قلب مهربونت

بوس بهت عاشکیم😘💜

بهت تبرییییک میگم جانانم مطمئنم خیر و صلاحت در این بود خدایا شکررررت عروس خانمم😍

قربون دل پاکت بشم من

منم همین روزارو گذروندم💜خوشحالم بعد سختیا حالم خوبه

😍😍وووی ننه برسه روزی که بیاد خواستگاری من اونشب از ذوق غش میرم، انشالله به زودی کاراش راست و ریست بشه و رسمی بشیم، از شب خواستگاریت بگو ذوق داشتی؟؟

خدایا شکرت♥️
😍😍وووی ننه برسه روزی که بیاد خواستگاری من اونشب از ذوق غش میرم، انشالله به زودی کاراش راست و ریست ...

چه جورم مگه میشه آدم واسه این مرد ذوق نکنه؟

انشالله عزیزدلم تو هم اون حس شیرینشو تجربه میکنی 💜😍

چه جورم مگه میشه آدم واسه این مرد ذوق نکنه؟ انشالله عزیزدلم تو هم اون حس شیرینشو تجربه میکنی 💜😍

انشالله، ببین درسته نمیشناسمت اما باور کن از تهِ ته قلبم برات ذوق کردم، عشق خیلی قشنگن یکی که حواسش بهت باشه مراقبت باشه،♥️ انشالله روز به روز عشق بینتون بیشتر بشه

خدایا شکرت♥️
@آیلار_هستم     بیا موخام خواهریمم خوشحال باشه واسم💜🤨

باشووا دولانم بالاممممم 

خوشبخت شدنتو ببینممم الهی🥹🥹💜💜🫂

- در گردش‌ِ‌ گیتی‌ رسد روزی‌ به‌ پایان‌ هر غمی :)!'🎼 ‌ دختر تورکم✨️ بودنت‌تموم دردامو‌خوب‌میکنه♥️️ عقد🫂💗
2706