2733
2739

سلام دوستان برای انتخاب رشته اصلا عجله نکنید و برید دنبال علاقه خودتون من الان دهمم رشتم‌ تجربیه به هزار بدبختی اومدم این رشته و الان که دیگه داره سال تموم میشه حس میکنم اصلا پیشرفتی نکردم و توی امتحانات شبه نهایی گند زدم گفتن این امتحانا برای مستمر میزارن و مستمر با خرداد جمع میشه اینجوری که میشم 11 حتی اگه خرداد برگم بالای 18 بشه😭 حس میکنم تجربی اصلا رشته من نبوده حتی نمیدونم چرا انتخابش کردم شرایطیم‌ برای تغییر رشته ندارم معدل نوبت اولم شد 15 الان نوبت دوم میترسم خیلیی بدتر بشه وسط سال همش مارو میبردن دفتر مدرسه برای تعهد که اگه نخونیم اخراج میشیم اصلا وقت نمیدادن توی امتحان آینده خودمون ثابت کنیم فقط پر استرس بود امسالم جوری که من تپش قلب گرفتم هر وقت استرس بگیرم قلبم وحشتناک درد میگیره موهای سرم شروع به ریزش کرد بدنم سر امتحانا میلرزید‌ و یخ می‌کرد تروخدا بگید‌ چیکار کنم این یه ماه اخرو‌ ممکنه استثنا قائل بشه برای خرداد نمره روی برگه هارو حساب کنن که معدل نوبت دوم حساب بشه؟

- فکر می کردم شخصی نفر سوم این رابطه‌ست ، تلخی داستان جایی بود که فهمیدم من نفر سوم رابطه‌ی تو و او بودم .ּ ⊹ ⏝︶⏝ ⊹ ⏝︶⏝ نامة سماره ٥٦٨  ‌۪ ‌  ‌۪ ‌  حتي من بعداز مرگ  ⏝֯︶‌   تنہا ترىن آدم در بہشٺ بودم   😖                         به اسم کاربریم دقت نکنید همینجوری زدم بیاره یه چیزی😖😁🌟🪞

من تغییر دادم چند سال پیش منم تجربی بودم 

خدا هیچ وقت بد بنده هاشو نمی‌خواد عزیزم🌿💚 بچه ها وقتی تو تایپیک من شرکت میکنین یا من شرکت میکنم لطفاً باهام دعوا نکنین اگه از نظرم خوشتون نیومد من واقعا روحم اذیت میشه یکی باهام بحث کنه ممنونم ازتون❤️❤️
من تغییر دادم چند سال پیش منم تجربی بودم 

ای کاش منم میتونستم تغییر بدم نه که رشتم دوست نداشته باشم ولی از پسش بر نمیام حتی اجازه تغییر رشتمم ندارم :))

- فکر می کردم شخصی نفر سوم این رابطه‌ست ، تلخی داستان جایی بود که فهمیدم من نفر سوم رابطه‌ی تو و او بودم .ּ ⊹ ⏝︶⏝ ⊹ ⏝︶⏝ نامة سماره ٥٦٨  ‌۪ ‌  ‌۪ ‌  حتي من بعداز مرگ  ⏝֯︶‌   تنہا ترىن آدم در بہشٺ بودم   😖                         به اسم کاربریم دقت نکنید همینجوری زدم بیاره یه چیزی😖😁🌟🪞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای کاش منم میتونستم تغییر بدم نه که رشتم دوست نداشته باشم ولی از پسش بر نمیام حتی اجازه تغییر رشتمم ...

گلم پس تلاش کن میتونی صد در صد کسایی که موفق شدن هیچ فرقی با تو ندارن تو هم میتونی 

خدا هیچ وقت بد بنده هاشو نمی‌خواد عزیزم🌿💚 بچه ها وقتی تو تایپیک من شرکت میکنین یا من شرکت میکنم لطفاً باهام دعوا نکنین اگه از نظرم خوشتون نیومد من واقعا روحم اذیت میشه یکی باهام بحث کنه ممنونم ازتون❤️❤️
2731
گلم پس تلاش کن میتونی صد در صد کسایی که موفق شدن هیچ فرقی با تو ندارن تو هم میتونی 

ممنونم عزیزمم

فقط تمرکز کن رو خرداد که اون مهمه 

واقعاا؟ اینجوری که عالیهه

2738
تازه سختیاشو ندیدی خواهر 😁😂 درکل تجربی از دور قشنگه در واقعیت باید از همه خوشیات بزنی یسره بخونی

واایی دقیقا امسال قبول شم بخدا سال بعد خیلییی میخونم

اولن شبه نهایی تاثیری نداره

دومن مستمر تاثیری روی نهایی خرداد ندارن بیخود خودتو ناراحت نکن 

سومین منم اولش ک دهم بودم برام سخت بود بخدا یکم تلاش میخواد اینقدر شیرینه ک نگو من الان عاشق تجربی و پزشکیم 😍💚🌱

واایی دقیقا امسال قبول شم بخدا سال بعد خیلییی میخونم

هممون یه بار همین حرفو زدیم 

البته من پاسخ موندم و واقعا حسابی خوندم اما باز نمرم کم شد 

تو راهنمایی نمیخوندمم زیر ۱۸ نمیومد الان بخونی هم نمرت باز پایینه 

واقعا خیلی عجیبیه 

2706