2737
2734
عنوان

تک فرزندی آری یا خیر؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1420 بازدید | 126 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نمیدونم منظورت از شوهری که دلسوز نیست چیه و در چه حده عزیزم

اما به نظرم اگر بتونی بین بچه هات عشق و محبت و احترام برقرار کنی خواهر برادر داشتن بهتر و حتی شاید لازمه. برای خودتم همینطور هم تنها نیستی هم اینکه ببخشید اینو میگما دور از جون بچه ت ولی خدایی نکرده واسه این بچه اتفاقی بیفته همه عمرتو واسه یه بچه نذاشتی. بازم امید داری

من بچه اولم اوتیسم هست بسیار پر هزینه .غیر قابل درمان و بسیار وقت و انرژسم رو میگیره.با این حال دوباره اقدام کردم و الان یه پسر ۱۵ماهه هم دارم.خیلی خیلی راضیم.تو روند درمان دخترم‌هم تاثیر خوبی داشته

2740

خیر. ولی اگر به احتمال بالا ممکنه فرزند دومم مریضی پیدا کنه شاید نظرم رو در اون صورت عوض کنم. ولی به طور کلی تک فرزندی رو نمی‌پسندم.

الهی شمع بشی، پروانه شم، دورت بگردم/ بعدش فوتت کنم، خاموش بشی، هرهر بخندم/ الهی چوب بشی، پشمک بشم، دورت بگردم/ بعدش منو بخورن، تو لخت بشی، هرهر بخندم👀

ی بچه داری مریض هست خدا شفاش بده و میده انشالله 

ی  بچه سالم هم انشالله در کنارش داشته باشی بهتره

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم                       ایام ب کامتون سلامتی همراهتون  لبخند رو لباتون  حل بشه مشکلاتون   برسین ب ارزوهاتون  

صدرصد تک فرزندی خیلییییی افتضاحه 

تک فرزندی معایبش خیلیییی بیشتر از دو فرزنده

کلیپ های دکتر انوشه روگوش بده حتما در مورد فرزندان 

کودکان بهزیستی حق زندگی دارند و آنها سزاور چنین حقی هستند به امید روزی که دیگر در بهزیستی کودکی نباشد💔🥲🌻 دقایقی در زندگی هست که دلت برای کسی آن قدر تنگ می شود که می خواهی او را از رویاهایت بیرون بکشیو در دنیای واقعی بغلش کنی... 🫂🫂💔

من یه پسر دارم 

وضع مالیم متوسط 

خودم و همسرم هر دو شاغلیم 

خونه و ماشین داریم

اینارو گفتم ک فقط بدونید شرایط بزرگ کردن و تامین اینده یک الی دو بچه دیگم دارم 

اما اینحا جای پیشرفت خوبی نمیبینم ،اگه خارج از ایران بودم قطعا ۳تا بچه میاوردم 

ولی نه تک فرزندی بد ،نه جند فرزتدی 

شرایط،شمام زیاد جالب تیس،فقط بار مسولیت خودت خیلی زیاد میشه

استارتر من یک مادر جهل سالم

دخترم ۱۱ سالشه

بچه که بود خیلی مریض شد 

من توی غربت زندگی‌میکنم

بارها بستری شد خیلی اذیت شدم خیلی خون دل خوردم همسرمم دلسوز نبود 

خیلی سختی ها کشیدم

چون وضع مالی خیلی توپی نداریم بخور نمیر هستیم

همسرم مدرس دانشکاهه من خانه دار (بخاطر بچم نشستم خونه چون مریض بود)

یک خونه و یک ماشین داریم

واسه همین بچه دیگه ای نخاستم

البته یک دلیل دیگه من این بود خودم از خواهر برادرم خیری ندیدم

بزرگترین دشمن های من خواهرم و برادرم هستن از خداشونه من بمیرم سهم الارث اونا زیاد بشه

همسرمم خیری از داداشش ندیده

حداقل الان بمیرم هرچی هست میرسه به دخترم

لازم نیست این یک ذره هم تقسیم کنه با کسی

در شرایط نرمال قطعا تک فرزندی خوب نیست و بهترین حالت دو تا بچه با فاصله مناسب که هم در بچگی و هم بزرگی با هم جور باشن و از نظر روانشناسا هم تک فرزندی خوب نیست اما با توجه به شرایط خاص فرزند شما و همسرتون تک فرزندی گزینه بهتریه

2706