2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

آره عزیزم باید مالشی باشه 

اگه خوراکی باشه نمیتونی تزریق کنی 

تواضعی عزت بخش                                               به خدا تواضع کن و در برابر فرامینش مطیع باش تا زورگویان نتوانند تو را ذلیل و فرمانبردار خود کنند            ارزش هرفرد متناسب با فرمانده اوست 💕

ما برای پرورش باکتری و میکروب آبگوشت چرب استفاده میکردیم شما روغن زیتون میریزی اونجات ؟ 

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗

روغن زیتون تزریقی داریم مگه

میرین میگین روغن زیتون واژینال میخوام

بیخیال توروخدا

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2740
عفونت میگیری این کارا چیه

تو طب سنتی برا پاکسازی رحم کساییکه عفونت دارن توصیه میشه با اپلیکاتور بجای پماد روغن زیتون و عسل تزریق کنن 

تواضعی عزت بخش                                               به خدا تواضع کن و در برابر فرامینش مطیع باش تا زورگویان نتوانند تو را ذلیل و فرمانبردار خود کنند            ارزش هرفرد متناسب با فرمانده اوست 💕
تنبل خان نمیره پسش بده دوسی سی هم یاطی کردم بایه چیز

نه عزیزم همون درسته 

لازم نیست پسش بدی 

ما برای پرورش باکتری و میکروب آبگوشت چرب استفاده میکردیم شما روغن زیتون میریزی اونجات ؟ 

اون که شما میگی خوراکیه 

فرق داره با مالشی 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

تو طب سنتی برا پاکسازی رحم کساییکه عفونت دارن توصیه میشه با اپلیکاتور بجای پماد روغن زیتون و عسل تزر ...

دروغه بابا

حتی اکثر اونایی ک ب عنوان روان کننده از روغن زیتون استفاده میکنن هم عفونت میگیرن

تو این تاپیکم گفتن استفاده کردن بدتر شدن

مخصوصا ک روغن زیتون تمیز و مناسب نگرفته مخصوص مالش گرفته اگه خوراکی بود باز یه چیزی

دروغه بابا حتی اکثر اونایی ک ب عنوان روان کننده از روغن زیتون استفاده میکنن هم عفونت میگیرن تو این ...

اتفاقا خوراکی که بدتره 

من باز اتفاقا برعکس هرکی دیدم درست مصرف کرده 

خوب بوده براش ینی راضی بوده 

2706