2737
2734
عنوان

گاها شک میکنم ب وجود خدا

116 بازدید | 5 پست

چرا صدامو نمیشنوه چرا هر وقت گریه میکنم نمیبینه چرا اونایی ک ظالمن حالشون هروز بهتره دیگه خسته شدم حس میکنم وجود نداره وگرنه یکاری میکرد الان میگین صلاح نبوده حکمتی توش بوده ولی چرا برا من هیچوقت نمیشه دلم تیکه تیکس

`در اندک‌من تویی فراوان یارب❤️

گاهی وقتا میزنه تو سرمون تا الماس وجودمون دربیاد

البته میتونیمم فک کنیم خدا کلا مارو نمیبینه و بشینیم هر روز گریه کنیم

میتونیمم ب همون جمله ای ک گفتم اعتقاد داشته باشیم

واقعیت ک عوض نمیشه ولی حس و حالمون عوض میشه با نوع دیدگاهمون

فقط 5 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

قران کتاب اسمانی خداس و خدا گفته من صابرین رو دوس دارم 

و گفته من شمارو با نداری و بیماری و ازدست دادن عزیزان امتحان میکنم و خوشا ب حال صابرین 

و اینکه اگه دعاتو مستجاب نکنه یا بهترشو برات کنار گذاشته 

یا ب صلاحت نیس ک الان ب دستش بیاری 

یا هم کلا دعاتو مستجاب نمیکنه و در عوض دنیای بعدی برات ی چیزی کنار گذاشته 

خلاصه سخته ولی خاست خداس 

نیازی نباشد ما را به هیچ احدوالناسی جز اللّٰـه...  به‌قِضاوت‌کنندگان‌بگویید‌،اندکی‌صَبرحوادث‌ِروزگار‌می‌چرخد.!:)❤️‍🔥🌾... 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

و اینم یادت باشه هرچقدر بیشتر خداتو صدا بزنی و بیشتر التماس کنی در مستجاب شدن یک دعا، بدون ناشکری و کفر گویی، خدا بیشتر خوشش میاد 

نیازی نباشد ما را به هیچ احدوالناسی جز اللّٰـه...  به‌قِضاوت‌کنندگان‌بگویید‌،اندکی‌صَبرحوادث‌ِروزگار‌می‌چرخد.!:)❤️‍🔥🌾... 
2728
و اینم یادت باشه هرچقدر بیشتر خداتو صدا بزنی و بیشتر التماس کنی در مستجاب شدن یک دعا، بدون ناشکری و ...

همش الکیه الان چندین ساله منتظر روزای بهترم ولی نمیاد و خدا نمیخواد هربار منم دیگه کلا دارم اعتقادمو از دست میدم😔

`در اندک‌من تویی فراوان یارب❤️
همش الکیه الان چندین ساله منتظر روزای بهترم ولی نمیاد و خدا نمیخواد هربار منم دیگه کلا دارم اعتقادمو ...

ن جانم الکی نیس فقط بستگی ب صبر و تحمل خودت داره 

مثبت فکر کن 

خوشبحالت ک انقد محتاج خدایی و مدام دعا میکنی 

اینم ی نعمتیه 

چون بعضیا اصلا دعا هم نمیکنن ولی بازم شکایت و گله میکنن از خدا و عدالتش 🙃

این دنیا اصلا عدالت نداره