2733
2734

یکی ازبستگان نذرکرده بودن ۱۵۰بسته بسته ی غذایی شامل برنج ۲کیلویی ویه مرغ کوچولوپایین شهرپخش کنن رفتیم بسته بندی کردیم درحال انتقال به ماشین بودیم همسایه هاش دیدن حمله کردن به ماهم بدین همشونم دستشون به دهنش میرسه منم قاطی کردم بایکیشون دعوام شدندیدبدیدها

پایان هدف آخرخرداد  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😑قربون نذری رو اخلاقت کار کن خواهر😂

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
2728

با آرامش می گفتید اینارو می بریم مناطق فقیر نشین 

نیازی به دعوا نبود 

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
2738
با آرامش می گفتید اینارو می بریم مناطق فقیر نشین  نیازی به دعوا نبود

هی گفتم خانوم محترم اینابرای نیازمندماشالادستات پره النگوعه برومغازه بگیرنه بچم دیدهوس کردمنم قاطی کردم گداگشنه 

پایان هدف آخرخرداد  

دعوا لازم نبود میگفتی به یه مرکز بهزیستی قول دادیم داریم میبریم اونجا بین بی سرپرست ها

بعضی ها ذاتشون فقیره

دیبی جان من پگاهم اگر با کاربری دیگه ای هستی بهم پیام بده دلم برات خیلی تنگ شده❤

دعوا چرا

میتونستی با زبون خوش و اروم بگی اینا شمرده شده هس و قراره جایی ببریم

چه خوب که به جای نذری پخش کردن بین اقوام و دروهمسایه که معمولا محتاج هم نیستن شما انتخاب کردید که برید پایین شهر و به نیازمندا کمک کنید.. خداخیرتون بده

نذرتون قبول

خدا،،، تورو خدا🙂
دعوا لازم نبود میگفتی به یه مرکز بهزیستی قول دادیم داریم میبریم اونجا بین بی سرپرست ها بعضی ها ذاتش ...

هرچی میگفتم اصلانمیفهمیدعین کنه چسبیده بودبه وانت 

پایان هدف آخرخرداد  
دعوا چرا میتونستی با زبون خوش و اروم بگی اینا شمرده شده هس و قراره جایی ببریم چه خوب که به جای ...

ممنون بله هرچی گفتم میگفتن واچه اشکالی داره به ماهم بدین واقعاراس میگفتن آدم بایدچشم ودلش سیرباشه باورمیکنی کسی یه دونه براخودمون برنداشت 

پایان هدف آخرخرداد  
هی گفتم خانوم محترم اینابرای نیازمندماشالادستات پره النگوعه برومغازه بگیرنه بچم دیدهوس کردمنم قاطی ک ...

بچه برنج نپخته رو هوس کرد😂

عجب

بیخیال اینطور آدم ها همه جا هستن

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
2706