2733
2734

نمی‌دونم طبیعیه یانه ولی دردم میاد وقتی مثانم پرمیشه 

.الآنم بیدار شدم گلاب به روتون رفتم جیش از درون یه کاریم .تا یکم ریلکسشم زمان می‌بره 

فقط 23 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بلخره منم تیکربارداری گذاشتم😬🥹واسه نینی یه صلوات میفرستی سالم ‌صحیح به دنیا بیاد؟🥲❤️ممنون عزیزم
منم همینم نصف شب یکی دوبارمیرم دسشویی  تکررادرارطبیعیه نبایدادرار رو تومثانه نگهداری زودی پاشو ...

سفت شدن مثانه چی داری وقتی خیلی نگه می‌داری ی حس درد واذیت داری یانه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بلخره منم تیکربارداری گذاشتم😬🥹واسه نینی یه صلوات میفرستی سالم ‌صحیح به دنیا بیاد؟🥲❤️ممنون عزیزم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره من نمیتونم نگه دارم اگرنگه دارم سفتی ودرددارم گلم نگه ندارهرجادسشوییت گرفت برودسشویی  من نصف شبا ک بیدارمیشم به محضی که سرجام بشینم فوری دسشوییم میگیره اگه نرم کنترلی روی ادرارم ندارم زیاد،فوری میرم دستشویی .اوایل بارداری نصف شبی دوتاسه بارازخواب بیدارمیشدم بخاطرتکررادرار.الان نصف شبهایکبار بیدارمیشم طبیعیه 

فقط 22 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2742
آره من نمیتونم نگه دارم اگرنگه دارم سفتی ودرددارم گلم نگه ندارهرجادسشوییت گرفت برودسشویی  من نص ...

ممنون عزیزم از نگرانی درم آوردی ایشالله بسلامتی زایمان کنی نینیتوبقل بگیری 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه گناه داره ادرارتو زور نزن نگه داری.من اوایل بارداری دوبار زور زدم یبارتودعواوکشمکش فیزیکی باشوهرم  یبارهم چندکیلومرغ وخوراکی اینابلندکردم تاسرکوچه  دوباریه جاهایی ازجفتم ازدیواره رحم کنده شدهماتوم گرفتم به خونریزی ولک بینی افتادم  الان میترسم زوربزنم واسه نگهداشت ادرار تومثانه  جفت کنده بشه ازدیواره رحم ،واسه همین تاحدامکان هرجاباشم دسشوییم بگیره حتمامیرم دسشویی

فقط 22 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740