2733
2739

چالش گذاشته بود شوهرم شبیه کیه یهو عکس شاهرخ خان اومد😐خدایا منو ببخش ولی شوهرش🤦🏻همه مسخره میکردن یکی می‌گفت شاهرخ خان مناطق خدا زده و صعب العبور شاهرخ خان خودشو با دستمال توالت خفه کرد شاهرخ خان در حال ترک  شاهرخ خان مناطق خیلی محروم  شاهرخ خان به روبیکا پیوست😐

آقایون به هیچ عنوان درخواست دوستی ندن و تاپیکایی که بهشون مربوط نیست پست نزارن

وایییی 

⚘صلوات برام بفرست به حاجتم برسم  اگه فرستادی  خدا حاجت روات کنه ⚘ اگه راهی واسه حاجت روایی داری و خودت امتحانش کردی حتما تو یکی از تاپیکام برام بنویس  دعات میکنم 

خودشون تنشون میخاره😁

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودشون دوس دارن مسخره بشن حقشونه 

با اون قیافه اکبیری ابروی ایران رو بردن 

اگه داری اینو میخونی؛ میخوام بهت بگم که  هیچوقت نباید امیدت و از دست بدی  توی لحظه ای که فکر میکنی به تهش رسیدی  و دیگه نمیتونی ادامه بدی  خدا برات یه معجزه میفرسته🌱 پس لطفا ادامه بده... چون تو قطعا میتونی به خواسته هات برسی  به قول الهه ی قمشه ای: «آرزو دلیلِ بر استعداده؛ اگه استعدادشو نداشتی  یا قرار بود بهش نرسی  خدا هیچوقت تو سرت نمیداختش🦋»اینو یاد بگیر که تو با توهین نمیتونی اعتقاد کسی رو عوض کنی پس احترام خودت رو نگه دار😇
2731

کدوم کدوم پیج برم ببینم

«یارَبِّ لَکَ الْحَمْدُ کَما. یَنْبَغیْ لِجَلالِ وَجْهِکَ وَ لِعَظیمِ سُلطانِکَ🤲»«یارَبِّ لَکَ الْحَمْدُ کَما. یَنْبَغیْ لِجَلالِ وَجْهِکَ وَ لِعَظیمِ سُلطانِکَ🤲»  **برای شادی روح پدربزرگم یه صلوات بفرست خوش‌قلب🥰**آقایون  درخواست دوستی ندید.گزارش میزنم😑🚫. «مخالفان تاپیکا و نظراتم لطفاً ریپلای نزنن»  پسره تاپیک زده دوست دارم موقع نماز چادر سرم کنم                   
2738
وای مردم😂😂😂😔

😅😅😅🤣🤣🤣

⚘صلوات برام بفرست به حاجتم برسم  اگه فرستادی  خدا حاجت روات کنه ⚘ اگه راهی واسه حاجت روایی داری و خودت امتحانش کردی حتما تو یکی از تاپیکام برام بنویس  دعات میکنم 
خودشون دوس دارن مسخره بشن حقشونه  با اون قیافه اکبیری ابروی ایران رو بردن

اره۹۰هزار کامنت از قصد گزاشته بود بازدید بخوره وگرنه اصلا ....

یکی هم گفته بود شبیه محمدرضا گلزاره شبیه عکس ممد قلی رو سماور بود😂همشمسخره میکردن واسه کامنت خوردن ...

😂😂😂😂میترسم بخندم شوهرم این شکلی بشه خدایا منو ببخش

2706