2733
2739

معلومه که نه

⚘صلوات برام بفرست به حاجتم برسم  اگه فرستادی  خدا حاجت روات کنه ⚘ اگه راهی واسه حاجت روایی داری و خودت امتحانش کردی حتما تو یکی از تاپیکام برام بنویس  دعات میکنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

شاید 

شاید خواستنش از سر هوس و بیکاری باشه

دیگران خدا رو انتخاب میکنن که به جهنم نرن؛ما خدا رو انتخاب میکنیم چون از جهنم برگشتیم🤍__که شبِ شَراب، نَیرزَد به بامداد خُمار...✨
2740

بعضیا مدلشون اینه دختر باید زبل باشه گول نخوره اگر کسی ابراز علاقه کرد بگه بیاد خواستگاری اگر قبول کرد که خواستگاری و بعد آشنایی اینجوری عزت دختر و خانوادش حفظه

اگرم قبول نکرد چه بهتر بره و فرصت های بعدی رو از دست نباید بده 

دل چو بستم به خدا حسبی الله و کفی  
بعضیا مدلشون اینه دختر باید زبل باشه گول نخوره اگر کسی ابراز علاقه کرد بگه بیاد خواستگاری اگر قبول ک ...

والاطرف من خودش پیشنهادازدواج رودادمن چیزی نگفتن هی میگفت چرابامنی وقتی واسه ازدواج نمیخوای حالاکه من گفتم بیاخواستگاری هرروزیه بهونه میاره

رفت سربازی گفت نرم بابات میگه چراسربازی نرفته الانم سربازیشورفت اومد الانم میگه به خاطرفلان دلیلت نیومدم الانم میگه من گرایشم ارباب برده هست تونمیتونی هرروزیه بهونه داره😐