2733
2739

الان نزدیک چند روزه با شوهرم حرف نمی‌زنیم. 

بعد پریودم هستم خیلی ببخشید اومد تو اتاق رابطه بگیره نذاشتم 

هم بخاطر پری هم قهر بودم بعد رفته حموم صدا میزنه رفتم دیدم گیر داده که به یه طریق دیگه ارضاش کنم منم قبول نکردم عذر میخواهم که بی پروا میگم بهم میگه دستتو کفی کن بکش به .... تا ارضا بشم 😑 

دقیقا سر همینا باهاش قهرم احساس میکنم فقط منو به چشم نیاز جنسیش میبینه که وقتی تحریک میشه میاد طرف من

اگه شما بودین انجام می‌دادین؟ 

اصلا حس ابزار جنسی بهم دست داد 

چند روزه قهرم از عصری اعصابم خورد بود بدترم شدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بنظرم انجام میدادی اینطوری شاید قهرتونم تموم میشد 

خب طفلی چیکارکنه الان اونم نیاز داره 

شما امشبو جبران کن انشاالله قهرتون تموم میشه

🤰🏼❤️ (ناخواسته آمدی و شدی خواستنی ترین موجودِ هستی ام 🫀M💍) اقایون مریض و زن نما درخواست ندن نمیپذیرم اگرم بپذیرم فوش میدم دیگه خوددانی🤷🏼‍♀️

سر چی باهاش قهری ؟

وقتی قهری برا نیازش اذیتش نکن 

شاید تحت فشاره 

بلاخره یچی میشه دیگه ... تحمل کن دوست خوبم ، میگذره ... برا منم گذشت و میگذره ... دلم خوشه به بودن دو تا دخترام ❤️❤️                       اگه احیاناسوالی درباره ریاضی یافیزیک داشتین خوشحال میشم بتونم کمکی کنم 🌿
2740

😶😶😶😶😶😶😶😶🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄

طفلی دقیقاچکارکنه؟!

خب براش یه ابزاربگیر

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
عزیزممم صلاح زندگیتو خودت میدونی ولی مردا رابطه براشون اولویته . جوری حالش و خوب کن ک‌پای بند خودت ...

فکر اینکه فقط برای رفع نیازش منو میخواد داره دیوونم می‌کنه 

همه ش فکر میکنم میده بیرون چشمش به بقیه می‌افته تحریک میشه میاد سراغم 

نیازشونو که نمیتونن ببرن بیرون 

بلاخره یچی میشه دیگه ... تحمل کن دوست خوبم ، میگذره ... برا منم گذشت و میگذره ... دلم خوشه به بودن دو تا دخترام ❤️❤️                       اگه احیاناسوالی درباره ریاضی یافیزیک داشتین خوشحال میشم بتونم کمکی کنم 🌿
2706