2733
2739
عنوان

کار عجیب خواستگار مطلقه من، خواهش میکنم راهنماییم کنید سر درگمم

| مشاهده متن کامل بحث + 608 بازدید | 53 پست
مطمعن باش ایشون محترمانه خداحافظی نمیکنه یه کاری میکنه خودت بری

خب الان داره کاری میکنه من برم و منم میرم

من فقط دوست دارم از آدم ها خاطره خوب داشته باشم 

لطفاً برای من دعا کنید 😍

اصلا تا زمانی که پیامت نداده به طرف پیام ندین. زنگ نزنین. 

به هیچ عنوان. کار سختی نیست. 

اون باید پی شما باشه. هرچی براش دم دست تر باشی ارزشتو شأنتو میاری پایین. 

اگه دیدی ۱ هفته کلا ازش خبری نشد نه حرفی نه صحبتی بلاک کن بره پی کارش شما هم برو دنبال مورد بهتر. 

وقتتونو هدر آدمای وقت تلف کن نکنین. ببخشید تجربمو خیلی رک گفتم. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم دیگه پبام نده اگر بخواد خودش میاد دیگه سین نکن ب هیچ عنوان اخرین بازدیدتم میتونی ببندی

وای منم چن بارپیام دادم بعددیلت اکانت کردم جوابمونمیده بنظرت باوجودحذف پیامابازپیام میده بهم

بعضی ادما دوست ندارن دوستانه جدا بشن  این قبلا یکی ترکش کرده ب خاطر همون نمیخواد مستقیم خداحاف ...

اره همیشه میگه اینقدر حرف خداحافظی نزن حالمو بد میکنی 

لطفاً برای من دعا کنید 😍
2742
نمیدونم یعنی این اینقدر خودشو آقا و گل نشون داده حتی نصف شب بیدار نیشد پیام منو جواب میداد من باو ...

گفتی از طلاق چیزی نگیم و نپرسیم باشه اما بهت میگم حتما مشاور برید تست بزنید 

چندوقت هست جداشده ب مشاور بگید 

البته اگر قرار شد ازدواج کنید 

گفتی از طلاق چیزی نگیم و نپرسیم باشه اما بهت میگم حتما مشاور برید تست بزنید  چندوقت هست جداشده ...

این جواب منم دیگه نمیده

من شوکه شدم آخه ۳ ماه واقعا ۱۰۰ درصد خودشو برام گذاشت 😔😔 ولی دقیقا بعد واتساپ پاک کردن اینطوری کرد من شوکه شدم

لطفاً برای من دعا کنید 😍

ببین عزیزم حالا دلیل کار اون 

تلگرام رو خیلیها باهاش کار نمیکنن عادت ندارن باهاش سختشونه باید هی فیلتر.  شکن قطع کنی پرو   کسی بزنی خب سخته شاید زیاد وارد نیست به این چیزا ‌

من چون شوهر خودمو میبینم اصلا از این چیزا سردرنمیاره

2738
اصلا تا زمانی که پیامت نداده به طرف پیام ندین. زنگ نزنین.  به هیچ عنوان. کار سختی نیست.  ...

فکر کنم دیگه کلا پیام نده

ولی میدونه من روحیه حساسی دارم غصه میخورم

ولی همیشه براش مهم بود

نمیدونم چرا براش بی اهمیت شدم یه دفعه

میدونم بحث خانم دیگه ای نیست

چون کلا بعد طلاق شوکه شده

لطفاً برای من دعا کنید 😍
این جواب منم دیگه نمیده من شوکه شدم آخه ۳ ماه واقعا ۱۰۰ درصد خودشو برام گذاشت 😔😔 ولی دقیقا بعد وا ...

گلم با توجه به امضات میگم.. هنوز فرصت ازدواج داری دیر نشده. ازدواج خیلببی خوبه ولی نه به قیمت فنا شدن

تاپیکای قبلت رو دیدم.بنظرم این اقا خسیس هست.قابل تحمل نیست. حتما مشاوره برو حتما برووو

بنظرم حتی ابراز ناراحتی هم نکن و نپرس که چرا جواب نمیدی  از این به بعد شما هم مثل خودش جواب نده ...

نه دیگه من‌چه کاری دارم با همچین آدمی که آزارم میده

لطفاً برای من دعا کنید 😍
2706