2737
2739
عنوان

کار عجیب خواستگار مطلقه من، خواهش میکنم راهنماییم کنید سر درگمم

| مشاهده متن کامل بحث + 608 بازدید | 53 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

ممنون دوستان 😔 من سپردم به خدا

ولی در کل اینجور مردا همیشه سر راه من سبز میشن

نظرم نسبت به همه مردا بد میشه 😔 میدونم حداقل تا یک سال دیگه دوباره نمیتونم با کسی صحبت کنم

لطفاً برای من دعا کنید 😍
فکر کنم دیگه کلا پیام نده ولی میدونه من روحیه حساسی دارم غصه میخورم ولی همیشه براش مهم بود نمیدون ...

نمیدونم چند وقته میشناسیش ولی بعضیا دوقطبی ان.. هزار جور گره روحی روانی دارن و کلا آدما پیچیده ان. اصلا خودتو درگیر اینکه چرا پیام نمیده نکن. فکر آینده خودت باش و اینکه باید دنبال موردهای خیلی خوب باشی که لیاقتت رو داشته باشن. 

نمیدونم چند وقته میشناسیش ولی بعضیا دوقطبی ان.. هزار جور گره روحی روانی دارن و کلا آدما پیچیده ان. ا ...

اینها همه تو داستاناست

مردایی که من‌میشناسم همشون همینطوری هستن

چقدر نامرد

خب تو نمیگی من غصه میخورم حداقل جوابمو بده یا خداحافظی ساده بکن

چرا اینطوری میکنن 💔😢

لطفاً برای من دعا کنید 😍
2740
اینها همه تو داستاناست مردایی که من‌میشناسم همشون همینطوری هستن چقدر نامرد خب تو نمیگی من غصه میخ ...

من شخصا اینقدر وقت واسه آدمای اشتباهی گذاشتم و خودمو درگیرشون میکردم که ازدواجم دیر شد. طرف میرفت من تا چند سال منتظرش بودم برگرده. ازدواجم افتاد ۳۸-۳۹ سالگی. حالا الان بخاطر سنم بچه دار نمیشم. 

بخاطر همین میگم واسه ادمای اشتباهی وقت نذارید. 

حالا شاید ایشون نت نداشته یا هزار دلیل دیگه ج نداده ولی اگه تکرار بشه یعنی مشکل داره و سریع صرفنظر کنید.