2737
2734
عنوان

چقد سطح سواد اینجا پایینه😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 8325 بازدید | 314 پست
خودت هم که غلط نوشتی خانم معلم     (صرفا جنبه ی شوخی داره کامنتم)

چیو غلط نوشتم؟باز خطای کیبورد داد شده بلز 

نميشه اینجا ويرايش زد دیگه 

خیلی از کلمات و کیبورد اشتباه تایپ می‌کنه 

ولی وقتی طرف میاد راضی رو میگه رازی 

ديگه خطای کیبورد نیست خطای املا و دیکته هست

روزی داریوش بزرگ دستور داد تا همه یونانیان حاضر در کاخ را به حضور او بیاورند...سپس از آنان پرسید به چه بهایی حاضرند جسد پدر خود را پس از مرگ بخورند؟ یونانیان پاسخ دادند که به هیچ قیمتی حاضر به انجام چنین کاری نیستند. داریوش سپس دستور داد هندیان موسوم به گالاتی که والدین خود را پس از مرگ میخوردند به پیشگاه بیاورند!سپس در برابر یونانیان از ایشان پرسید به چه قیمتی حاضرند جسد پدر مرده خود را روی تلی از هیزم گذاشته و بسوزانند. هندیان فریاد بلندی کشیدند و از شاه خواهش کردند که چنین سخنان کفرآمیزی را نگوید...حس میکنم که داریوش حجت را بر صاحبان هر عقیده‌ای تمام کرد. این داستان نشان میدهد که عقاید هرکس فقط از نظر خودش بی‌عیب است و اگر کسی گمان کند عقیده دیگران نادرست است حق ندارد عقیده خودش را به زور به آنها تحمیل کند.به نقل از تاریخ هرودوت؛ کتاب دوم؛ صفحه ۳۷
همون به خدا من خودم به شخصه دانشجوی ارشدم دانشگامم جای خوبیه یعنی واقعا بیسواد و علاف و بدبخت نیس ...

توییتر باحالتره ولی خب خیلی محتوای ج.سی داره و نو.د میذارن و زیاد حال نمیکنم با این چیزاش

ولی ازادی بیان داره و سطح طنزش بیشتره

فقط 6 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مشکل اینه متانول یبار هم ک شده بکار اکثریت جامعه اومده و همچنان نمیدونن چیه😐

متانول ی الکل سمی و بی رنگه چرا باید به کار بقیه بیاد؟ 

اون اتانوله که الکل ضدعفونی کننده و پاک کننده و نمیدونم هزاران کارایی دیگه داره همون الکلی که میخورن هم اتانوله البته فرق داره با الکل بیمارستان ها و لوازم آرایشی ها 

بانوی گلهای ماگنولیا...... لطفا آقایون هول نینی سایت درخواست ندن و درتاپیک هام شرکت نکنن امیدوارم نینی سایت یک روز از شر این موجودات کثیف راحت بشه 

بچه هاجون لطفا بگید طرح فجرانه که چهارماه بود تموم شد؟اگه تموم نشده کی دوباره تمدید میشه استفاده کنیم؟

هرکس امضامو میبینه دعا کنه پسرم صحیح و سالم باشه وبدون هیچ مشکلی به دنیابیاد💖
2731
بسه بابا چقدر تخریب

به قول یه بنده‌ خدایی چشم عباس آقا 😂

به شما چرا برخورد؟جزو جامعه ی اونا حساب میشی؟

روزی داریوش بزرگ دستور داد تا همه یونانیان حاضر در کاخ را به حضور او بیاورند...سپس از آنان پرسید به چه بهایی حاضرند جسد پدر خود را پس از مرگ بخورند؟ یونانیان پاسخ دادند که به هیچ قیمتی حاضر به انجام چنین کاری نیستند. داریوش سپس دستور داد هندیان موسوم به گالاتی که والدین خود را پس از مرگ میخوردند به پیشگاه بیاورند!سپس در برابر یونانیان از ایشان پرسید به چه قیمتی حاضرند جسد پدر مرده خود را روی تلی از هیزم گذاشته و بسوزانند. هندیان فریاد بلندی کشیدند و از شاه خواهش کردند که چنین سخنان کفرآمیزی را نگوید...حس میکنم که داریوش حجت را بر صاحبان هر عقیده‌ای تمام کرد. این داستان نشان میدهد که عقاید هرکس فقط از نظر خودش بی‌عیب است و اگر کسی گمان کند عقیده دیگران نادرست است حق ندارد عقیده خودش را به زور به آنها تحمیل کند.به نقل از تاریخ هرودوت؛ کتاب دوم؛ صفحه ۳۷
راستش برای اولین بار از رشته‌ی ادبیات به خاطر قلم و لحن زیباتون خوشم اومد . به شخصیتی که فقط دو تکست ...

مایه بسی افتخار ✨🌱

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
چه جالب!✨ من کلا نسبت به همسنام دایره لغات وسیع‌تری دارم چون از همون کودکی برام کتاب خوندن. و اغلب ...

ممنونم از پاسخگویی تون عزیزم ❤️

آره برام جالب بود با وجود سن پایین ( اگه اشتباه نکنم ) ادبیات به شدت غنی تری دارید نسبت به هم سن و سالای خودتون 

پیشنهادتون برای منی که می‌خوام تو مکالمات روزمره ادبیات بهتر و غنی تری داشته باشم چیه ؟! 

میشه راهنماییم کنید ؟! 

2740
خب پس امیدوار شدم😊😉 ولی درکل اونایی که دبیرستان تجربی یا ریاضی خوندن اطلاعات بالاتری دارن(کاربرای ...

منم شعرایی ک حفظ کردم همشون‌محو شدن شعر صدای پای اب سهراب سپهری و شعرای حافظ و ایوان مداین رو حفظ بودم هیچی الان یادم نمیاد😂 سوراخه مغزا

فقط 6 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
بابا اصن بحث این دوتا کلمه نیس بخدا خیلی چیزارو بلد نیستن مثلا املای کلمات مثلا یکی از دوستان گفت به ...

حالا من ادعای با سوادیم نمیشه بچه نیستم ولی سنمم خیلی زیاد نیست و فعلا درحال تحصیلم

ولی خدایی نی نی سایت که نه اصلا نصف ایران شایدم بیشتر حتی فرق حق و مسؤلیت رو نمیدونن حالا با این حال چه توقعی داری

❤
منو هم قضاوت کردی یادته😅😅😅😅

قضاوتم اشتباه بود؟توی ذهنت اونا گوشت قربونی نبودند برای ما؟

متانول ی الکل سمی و بی رنگه چرا باید به کار بقیه بیاد؟  اون اتانوله که الکل ضدعفونی کننده و پا ...

دوران کرونا چندنفر با متانول فوت شده بودن🥲

چون فرق متانول و اتانول خوراکی و صنعتی نمیدونستن

پس نمیشه با قاطعیت گفت به کار نمیاد

بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂
2706