2733
2739
عنوان

هر وقت میرم خونه مامانم

357 بازدید | 33 پست

تا بچه هام یکم شلوغ بازی در میارن خواهرم میگه برا چی اومدی پاشو. برو خونتون

با الفاظ بد... 

تا حالا چندین بار با چشم گریون اومدم خونم

امروز باز این بحث اتفاق افتاد از ظهر دارم گریه میکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه مدت نرو مادرتو دعوت کن هروقت دلت تنگ شد 

ادم یه مثقالش باید صدخروار باشه

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
2731

خوب یه مدت نرو ببین چی میگن

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت
2740

بهش بگو به تو مربوط نیست ، سعی کن کمتر بری و به مامانت هم بگو که بهش تذکر بده

🐣خاطره زایمان سزارین من آوین عزیزم در تاریخ ۱۲ آبان سال ۱۴۰۰ بدنیا اومد و دنیای من و باباش رو زیباتر کرد 🥰❤👶🏻                                                                            شمایی که دارید امضای من رو میخونید:🌹 لطفا برای شِفای همه ی مریض ها یه صلوات بفرستید 🌹                                  

خوب عزیزم بچن صدا میدن اعصاب بقیه رو خورد میکنن شما سعی کن کمتر بری ک اول عرج و قرب بیشتری داشته باشی دوم دل اونا براتون تنگ بشه 

ولی در کل خواهرت خیلی بد صحبت کرده ولی خوب حق داره

2706