2737
2739

شنیدم میگن متفورمین بخوری تنبلی تخمدان درمان هم نشه کم میشه.پس میتونیم بدون تجویز پزشک متفورمین هم مصرف کنیم  

من میخوردم هیچ تاثیری نداشت دکترمو عوض کردم دیگه متفورمین تجویز نکرد گفت لاغری این بدتر میکنه واقعا همینطور بود کلا داروهامو عوض کرد

میشه اگه امضامو خوندی یه آیت الکرسی برای حل مشکلم بخونی یا حتی فقط یه صلوات 🥺💔  بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد دعا کبوتر عشق است بال و پر دارد بخوان دعای فرج را و عافیت بطلب که روز گار بسی فتنه زیر سر دارد بخوان دعای فرج را و نا امید مباش بهشت پاک اجابت هزار در دارد اللهم عجل لولیک الفرج ❤️        

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حتما با دستور پزشک مصرف کن چون عوارضش زیاده  الکی و سرخود نگیری 

میرسد روزی که ماهم ساز خود را میزنیم 💫                               دختر تیرماهی 🎂 پرسپولیسی ❤  رزمی کار 🏆 دانشجوی حقوق 🎓📚
2728

اصلاح سبک کن

شما رو نمیدونم ولی من باخوردنش خیلی حالم بد میشد

اصلاح سبک کنی قند خونت میاد پایین  بدنت خودش رو فرم میاد هورمونهات تنظیم میشه نیازی هم به اینجور چیزا نداری 

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،
2740
حتما برید دکتر معاینه شید و ازمایش بدید ببینید تنبلیتون خفیفه یا شدید  و اگه سنتون پایین نیست ...

دو دوره رفتم پیش دکتر اینم مصرف کردم ولی میگم شاید ادامه ندادم بخاطر همین نتیجه نگرفتم

دستشو نمی‌دونم از کجا بفهمم؟۸ماه قبلان هم یه سقط داشتم

برو دکتر متخصص نازایی اونجا ازمایش هورمونی برات مینویسه و سونوت میکنه مشخص میشه 

البته اگه سنتون زیر ۳۵ سال هست ۸ ماه زمان زیادی نیست ولی چون سقط هم داشتید پیکیری کنید ک اگر خدایی نکرده مشکل جدی دارید سریع تر درمان شید 

2706