2737
2739
عنوان

کیا بچه هاشون از حموم میترسن؟

71 بازدید | 10 پست

بچم ۴سالشه وحششششت داره از اینکه اب بریزم رو سرش

البته بگم تاالان همیشه باباش میبرد یه ساله ک من میبرم فهمیدم باباش اصن رو سرش آب نمیریخته با لگن... با دست سرشو میشسته

چکا کنم ترسش بره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

همینجوری ک باباش سرشو می‌شست بشورش

«یارَبِّ لَکَ الْحَمْدُ کَما. یَنْبَغیْ لِجَلالِ وَجْهِکَ وَ لِعَظیمِ سُلطانِکَ🤲»«یارَبِّ لَکَ الْحَمْدُ کَما. یَنْبَغیْ لِجَلالِ وَجْهِکَ وَ لِعَظیمِ سُلطانِکَ🤲»  **برای شادی روح پدربزرگم یه صلوات بفرست خوش‌قلب🥰**آقایون  درخواست دوستی ندید.گزارش میزنم😑🚫. «مخالفان تاپیکا و نظراتم لطفاً ریپلای نزنن»  پسره تاپیک زده دوست دارم موقع نماز چادر سرم کنم                   

دختر عموم تا ۵ سالگی تو حموم زار میزد

میگفتن میخوایم بریم حموم شروع میکرد جیغ زدن

کل حموماش با گریه بود

الان ۱۰ سالشه دیگه ترسی نداره

۵ ساله که بود مامانم روانشناسه باهاش صحبت کرد ، هم فهمید ترسش از چیه هم براش حلش کرد .

از نو شکوفه کن ، به همه ثابت کن پژمردگی خرافه است...💚✨🌱
2740
میگ آب رو سرم نریز  بدش میاد رو چشم و گوشش بریزه  کلاه حموم و ... اینام تاثیری نداشته&nb ...

از گردن به پایین بشورش بعد یه روز تو روشویی سر و کله‌ش رو بشور

🚫🚫🚫🚫🚫لطفا لایک نکنید🚫🚫🚫🚫🚫کاربری دست دو نفره منو خواهرم 👭

دختر منم نزدیک سه سالشه همینطوری بود ولی از وقتی شربت امگا۳ بهش میدم اخلاقش خدا رو شکر بهتر شده هم کمتر جیغ و گریه و چنگ میزنه هم دیگه حموم راحت میاد فقط موقع شامپو زدن یکم گریه میکنه میره تو چشمش