2733
2734
عنوان

ی خانوم مذهبی بیاد لطفا

106 بازدید | 16 پست

بچها من سن کم از ی پسری خوشم میومد ک فامیل بود بعد خیلی دعا و نذر و نیاز میکردم ک باهم ازدواج کنیم سنم گم بود واقعا بچه بودم ، حتی ی ختم هم برداشتم چهل روزه ک ازدواج کنیم ولی نشد یادم رفت کامل نخوندم 

حالا عذاب وجدان دارم میگم اگه بعدا بیاد خواستگاری نکنه از دعاهایی باشه ک میخوندم و قسمتش با یکی دیگه بوده باشه

دعا ها قرآنی و اینا بود پیش فالگیر دعا نویس اینا نرفتم اصلا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نگران نباش،تا خدا چیزی نخواد اتفاق نمیفته.

این نذر ونیازها برای این هست که انسان ها خودشون را برای قبول مسئولیت اون مسئله آماده کنند و وقتی اون موقعیت را به دست آوردند قدرش را بدونند.

به جای اینکه برای به دست آوردن شخصی دعا کنید بگید خدایا هر جور مصلحتته من راضیم وشکرگزارت هستم.

سلام،برای سلامتی وخوشبختی همه (صلوات)
2738
نگران نباش،تا خدا چیزی نخواد اتفاق نمیفته. این نذر ونیازها برای این هست که انسان ها خودشون را برای ...

الان واقعا ب این نتیجه رسیدم ک هرجور صلاح و مصلحت هست واقعا هم پشیمونم الانم نگرانم و میترسم گناه کرده باشم

الان واقعا ب این نتیجه رسیدم ک هرجور صلاح و مصلحت هست واقعا هم پشیمونم الانم نگرانم و میترسم گناه کر ...

نگران نباش،خدا همیشه منتظر توبه ماست.

با ذکر استغفرالله به زندگیت برس.

خب اگه حالا بیاد خواستگاری چی اگه قبول کتم طوری نییت؟

نه ،مشکلی نیست.

اگر واقعا آمادگی ازدواج دارید پیش برید وخوشبخت بشید.

زندگی فراز ونشیب زیاد داره،

از فردا هر مشکلی پیش میاد دوباره نگید من دعا کردم خدا راضی نبود.

به اصل زندگی بچسبید.

2706